Best of Beauty 2019

Yamuna

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. december 7.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nyugtató hatásával hidratál, frissít és csökkenti az arc pirosságát. Heti egyszer használva sokkal egységesebb bőrszínt eredményez. Érzékeny bőrűek számára is ajánlott.

Hatóanyagok: feketeribizli kivonat, C-vitamin.

mese0211

2019. április 17.

Szeretem használni, megnyugtatja a bőrömet, szép és puha lesz a végeredmény, az illata is kellemes és könnyű eltávolítani. Gazdaságos a kiszerelése, sok alkalomra elég. Megéri beruházni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

tara95

2019. január 20.

Mostanában felkapták a gumimaszkokat, meg is értem mert remek hatásuk van, az egyik kedvencem is ebbe a típusba tartozik. Ár-értél arányban szerintem a yamuna éri meg a legjobban, a keveréséhez kell egy kis ügyesség, de egyáltalán nem lehetetlen. Áfonyás joghurt illata van, nagyon kellemes, nem erős. Kíváncsi leszek a hosszabb távra, majd updatelek :D

Up: javasolt meleg vízzel és ujjal kikeverni, pillanatok alatt kialakul a szükséges állag. A levendula szín már magában is nyugtat :D mivel egyenletesen kb lehetetlen eldolgozni, a széleken fehérre keményedik, ezt le szoktam nedves kézzel szedni. Egyébként szépen lehúzható, nyugtatja, feltölti és kellemesen hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Pulykatojás

2019. január 10.

Nagyon szeretem ezt a pakolást!!! Valóban macerás kikeverni. Jó lett volna, ha a csomagoláson feltüntetik, hogy milyen arányban legyen a por és a víz. De hatásos és ez a lényeg. Nekem nagyon szép lesz tőle a bőröm. Sőt kezdődő pattanást is visszaszorított már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

tamara428

2019. január 8.

Amikor megláttam, hogy "csökkenti az arc kipirosodását" azonnal lecsaptam rá. Nagyjából két hónapja van meg ez a maszk, de nem mindig tudtam hetente feltenni. Amikor sikerült 2-3 héten egymás után használnom, akkor tényleg halványított a kipirosodásomon. Mellesleg elképesztően csodás ribizlis-gyümölcsös-joghurtos illata van, a színe pedig nagyon kellemes lila. Lehúzható maszkká szárad, ami egyben és könnyen lejön.

A hátránya: nagyon nehéz jól kikeverni. Egy régi arckrémes tégelyben szoktam kikeverni, általában egy kiskanál porhoz egy (arckrémes)kupaknyi vizet adok hozzá, de ha kicsit kevesebb víz kerül a kupakba, vagy egy picivel több port veszek ki a dobozból, akkor túl sűrű lesz és nem lehet könnyen keverni. Utólag vizet hozzátenni meg lehetetlen, mert akkor csomós lesz és nem lehet elkeverni, mert nagyon gyorsan megköt és az egész egy nagy gumiszerű massza lesz, az arcomra meg egyáltalán nem lehet már úgy felvinni. Gyorsan kell vele dolgozni, és csak vastagon lehet felvinni (különben fehérre és ropogósra szárad, akkor pedig rémálom megszabadulni tőle). Csak a macerás kevergetésért vonok le egy pontot.
Ezeknek ellenére amúgy nagyon szeretem használni, mert tényleg hatékony. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Ezeknek ellenére amúgy nagyon szeretem használni, mert tényleg hatékony. :)

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.