Yamuna

Ár:   2679 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2021. május 25.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A she vajat is tartalmazó testápoló remekül hidratálja és nyugtatja a bőrt. A frangipáni és jázmin különösen finom illata kellemes érzetet ad és távoli tájakra repíti a fantáziánkat, miközben a bőr egész napra bársonyos és hidratált. A benne található E-vitamin pedig csak hab a tortán, amellyel a bőr öregedését is késleltethetjük.

Virvatuli

2021. június 7.

Az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam. Az illata erős, és biztos nem jön be mindenkinek, én tavaszra pont ilyen édes-virágos illatra vágytam. A hatása viszont szuper, nem ragad, nem hagy réteget maga után, még a mostani melegben sem sok, a bőröm pedig puha, komfortos, egészséges érzetű és kinézetű. Amiért öt csillagot kap: 1) gondoltam rá, hogy belekeverem az egyik olajamat (nem szeretem az olajakat magukban felvinni a bőrömre, ezért így próbálom meg elhasználni a meglévő készletet), de rájöttem, hogy annyira szeretem a hatását így magában, hogy nem akarom ezzel elrontani; 2) lelkesen és rendszeresen testápolózok, de a könyököm általában így is száraz és érdes marad, néha ki is sebesedik, ezzel viszont olyan puha és sima, hogy hitetlenkedve tapogatom :))

Szóval az illatával óvatosan, de amúgy ajánlom kipróbálásra minden száraz és érzékeny bőrű sorstársamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Glycerin

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Squalane eo 1 0