Yamuna

Ár:   570 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

A hibiszkusz nyugtató, frissítő hatású, szépíti a bőrt, egyensúlyban tartja a bőr felső rétegének nedvességtartalmát.

Ezt a szappant különleges technikával készítik kétféle és fajta szappanból. Kézzel készülnek a szappanok és elkészítése minden részletére figyelnek, hogy kellemes és hatásos élményt nyújtson a fürdésnél.

80 %-os glicerintartalmának köszönhetően puhán és lágyan ápolja a bőrt.

evikehadnagy

2016. november 12.

Nekem ez a szappanjuk sem vált be, pedig már többet is próbáltam, hátha jobb lesz, de ez is szárította a bőröm rettenetesen, és nagyon viszketett is utána. Lehet feladom és keresek másik márkát, mert sokat csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Aprile

2016. április 17.

Hatalmas kedvencem ez a szappan^^ Nagyon helyes kis csili-vili rózsaszín motyó, amivel öröm fürdeni, emellett jól tisztít, tartós az illata, és egyfajta aromaterápiás mini-wellnesszé teszi a zuhanyzásokat.:) Nagyon szeretem, ráadásul a dél-koreai barátnőm is imádja, akinek már többször is küldtem ajándékba.^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

kalmaniki

2014. december 1.

Isteni, tartós illata van, jól habzik, szépek az összetevői, külseje is megfogott, viszont picit szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Bea77

2013. december 5.

Nálunk folyamatos munkára van fogva, szerelem volt első látásra. Marad, hozzájutni pedig könnyű, mert a legtöbb postán lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

jns.melinda

2013. június 6.

Az első ilyen márkájú szappanom, ami szárít kicsit. Ettől még szeretem használni, jó illatú, habzású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Cicka

2013. május 7.

Az illata nagyon bejön,külleme nagyon guszta,élvezet használni,de egyébként engem valahogy minden szappan szárít,pedig szappanbuzi vagyok. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Pöti

2013. április 26.

A jelenlegi kedvencem. Nem szárít, isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

A jelenlegi kedvencem. Nem szárít, isteni az illata.

heno

2013. március 8.

Én az illatába belebolondultam...imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 8.

Én az illatába belebolondultam...imádtam.

senskin

2013. február 23.

Kellemes illatú, jó állagú szappan. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 23.

Kellemes illatú, jó állagú szappan. Érdemes kipróbálni.

fanikof88

2013. február 2.

Nem vagyok túlzottan szappan párti, de ezt nagyon szeretem. Én egy vásárban vettem (gondolom jóval drágább volt így 500ft körüli áron), de beleszerettem ebbe az illatba. A száraz bőrömnek is jót tett. Bár újra nem venném, hiszen nekem jobb a tusfürdő, de ettől függetlenül megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.