Yamuna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 9.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

• Uniszex illatával friss, üde érzetet biztosít.
  • Közel bőrsemleges pH-jú, javítja a bőr vízmegkötő képességét.
  • Laktóztartalma miatt az intim területek tisztántartására is különösen ajánlott!

seasalt

2020. január 14.

Lehet, hogy az enyémbe borult bele az összes parfüm, de nagyon erős, kicsit rágógumira emlékeztető inkább szag mint illata van. Testre vettem, de csak kezet mosok vele, mert zavar. Ebben az árkategóriában már vannak szebb INCI-k.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Dhewilgirl

2017. augusztus 9.

Nagyon jól habzik, kellemesen visszafogott az illata, nem szárít, nagyon puha utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

senskin

2017. június 30.

Imádom az ilyen yoghurtos jellegű szappanokat, mert ezek nem irritálnak és arcra is nagyon jók. Legalábbis nekem bejött, és szolid az illata, ami nem elhanyagolnivaló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

tundying

2017. február 26.

Intim használatra vettem, eleinte zavart, hogy szinte semmilyen illata nincs, de mire elfogyott már egyáltalán nem zavart , egészen megszerettem. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Csipetke

2016. november 4.

A csomagolása mindent visz,én intim használatra vettem meg. Nekem az illata nem nagy szám de mivel nem fürdök vele így annyira nem izgat.Nekem nem habzik eléggé.De amúgy kárt nem okoz.Használom de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

eventually

2016. április 8.

Én is kb 2 hete próbálgatom fürdéshez, de sajnos nagyon-nagyon szárítja a bőröm, így kénytelen voltam abbahagyni a használatát :( Elő is jöttek a pikkelysömör foltjaim :/ Pedig szeretem, hogy szappannal való fürdéskor nem lesz sikamlós a bőröm, mint a tusfürdőtől, így sokkal tisztábbnak érzem magam, de miután ezzel fürödtem, úgy éreztem, hogy a bőröm is lejött fürdés közben :D Sajnálom, mert amúgy nem rosszak a Yamunás cuccok, de ez valahogy nagyon nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

OCsilla

2015. szeptember 14.

Beleszerettem az illatába a Rossmannban. Két hete kezdtem használni kézmosáshoz, pár napja azt vettem észre, hogy még a tiszta víztől is ég a kezem. Rá gyanakodtam, így lecseréltem egy másik natúr szappanra, és az első kezmosás után megszűnt a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

szevin007

2015. augusztus 7.

Kedvelem ezt a szappant. Nagyon finom illata van és elég krémes is 😊 az ekcémás kezem nagyon jól tűri. Egyáltalán nem irritál, újraveszem 😊 ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.