Yamuna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

A Yamuna Kávés tömbszappanban található koffein a bőrbe dörzsölve fokozza a sejtműködést, vérbőséget okoz és segíti a méregtelenítő folyamatokat.

A koffein bőrszéítő hatása egy ideje ismert, számos kozmetikai termékben fellelhető.
Most viszont a természetes állapotához legközelebb álló formában kaphatod meg, és használhatod naponta, hogy bőröd megújuljon, feszesebbé, simábbá váljon.

Illata mély, de nem túl erős. Pikáns, így férfiak számára is kifejezetten ajánlott.

Dhewilgirl

2017. október 11.

Az illata miatt vettem volna meg, de azt sajnos én abszolút nem éreztem... Szerettem a bőrradírozós hatását, bár az elején nagyon karcolt, de ez később jobb lett. Nem szárított, nagyon jól habzott, így alapvetően szerettem vele zuhanyozni. Az illathiány miatt jár egy mínusz csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

kalmaniki

2017. augusztus 14.

Kimondottan az illata miatt vettem meg, mert imádom a kávét. Már a csomagoláson keresztül sem volt intenzív az illata, de gondoltam, majd ha kibontom, akkor fog megcsapni az isteni kávé illat. Sajnos nem így lett, egyáltalán nincs intenzív illata, egy enyhe tejeskávé illatot érzek. Az apró szemcsék a szappanban jó ötlet volt csak sajnos 1 csíkban van az összes így nem igazán lehet alaposan radírozni vele. A bőrömet csak minimálisan szárította. Elhasználom, mert szeretem a Yamuna szappanokat, egyedül ez nem vált be annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

incifinci28

2016. február 2.

nagyon jó kis szappan, jól habzik, sokáig elég, nekem egy picit szárít de ez nem veszít az 5 csillagból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Dike01

2016. január 14.

Az illata valami isteni , igazi tejeskávé illatát idézi, jól habzik nem szárít a mákszemszék külön tetszenek , bár igaz csak a szappan alján egy csíkban lelhetők fel így nem radíroz igazán de nem is ígéri. Egyetlen kis bibije ,hogy rettentő hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Frumus

2015. december 22.

Nagy kedvencem :) Nagyon szeretem a kávé illatát (más formában meg az ízét is) így nekem ez a szappan kapórajött. Mindig több darabot veszek, hosszabb ídőre betárazok. Visszaszoktam a tusfürdőkről ezekre a szappanokra, mert egy élmény és mert megérdemlem. Úgy érzem a bőröm is bírja. Fürdéskor habzik is megfelelően a szappan, krémesen terül a bőrre a hab. Ráadásul akadnak mákszemcsék is az alján, ami még bőrradíroz is menet közben. Kész élmény lett a fürdés :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Hidratálók: Sorbitol, Sucrose, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!