Best of Beauty 2019

Yamuna

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy igazán ütős szépítő páros egy pormaszkban: a rizspor csökkenti a faggyú mennyiségét az arcon, a bőr védőrétegét hidratáltan tartja, a kollagén pedig kisimítja a ráncokat, feszesítő hatású. Használat után a bőr felfrissült, hidratált és matt hatású lesz. Segít az egészségesen friss, ragyogó bőr elérésében, fiatalos kinézetet biztosít. Emellett a maszk alpesi növények kivonatait is tartalmazza, melyek ragyogóbb tónust adnak a bőrnek (szabályozzák a bőrpigmentációt).

senskin

2019. június 15.

Könnyű kikeverni két három pici kanállal teszek, de akkor nem lehet lehúzni. Géles kék, jó illatú massza lesz, ha bőven teszünk akkor rugalmas és lehúzható maszk lesz. Hamar szárad, és én nem tudtam lehúzni normálisan ám ha keveset kevertem ki, több alkalommal kellett levarázsolnom. A maradékot lemostam, bár nem ajánlom a mosdokagyloba dobását. Bőven kell kikeverni, akkor könnyen egyben lejön. Szépen simít, tisztít, pórusokat pucolja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.