Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yamuna Márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jagerpeter1994, Módosítva: 2016. március 8.

Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   Yamuna Márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A száraz, érzékeny, ekcémás bőrök napi ápolásásra ajánlott. Minden évszakban használható naponta többször is, mert könnyen felszívódik, nem tapad. A levendula olaj nyugtatja, regenerálja a bőrt, antiszeptikus hatású, nem allergizál. .

Eszti8908

2019. december 4.

Én éjszakára használom amolyan pakolásnak pamutkesztyű alá és mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon puha lesz reggelre a kezem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Fufina

2019. június 3.

Nagyon szeretem az állagát, illatát is, nem tolakodó, klasszikus levendula illat. :) Pihe-puha bőröm lesz tőle felkenés után nem sokkal, szépen teszi a dolgát, újravevős. :) (Talán annyi, hogy nyárra túl sok, de szerintem minden testvaj túl sok a nagy melegben, ezért nem vonok le pontot természetesen).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

isabelle007

2018. szeptember 22.

Lassan négy hónapja használom. Imádom, tökéletes a száraz-érzékeny bőrömre. Kár, hogy vidéken nem kapható, így webshopon keresztül kell rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

morvaieszter

2018. május 1.

En nagyon megszerettem ezt a kremet. Remek az illata, es egyertelmuen szebb es puhabb tole a borom, nem kell belole sok, jol beszivodik, szoval en elegedett vagyok. Igaz, alapbol sem kulonosebben problemas a borom. Az egyetlen amit negativumkent tudok emliteni, hogy ennyiert lehetne mondjuk teljesen fem a doboza, kornyezetbaratabb es szebb is lenne de ez mar tenyleg csak szorszalhasogatas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

kattja

2017. december 9.

Sajnos nekem a nagyon száraz bőrömön nem sokat segített. :( Először is : nagyon erős illata van, és hogyha gyorsan kened magadra "habzik" ami nem valami kecsegtető. :D Amiután este használtam másnap ugyanúgy csontszáraz-hámló a bőröm.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Helene

2017. május 10.

Egy 50ml kiszerelésűt rendeltem próbaképpen. Gyorsan beszívódik, remekül hidratál, és még sokáig érződik a bőrön a finom levendula illat :) És természetesen nem okozott semmilyen irritációt. Hogy újraveszem-e? Valószínűleg igen, mert jó hatással van bőrömre és mostanában rajongok a levendula illatáért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>