Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2017. július 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

strauszkinga

2016. december 17.

Az illatába szerelmes vagyok! Tökéletes a termék, egyedül a szűkített adagolója nem tetszik, nehezen folyik ki belőle a kívánt mennyiség. Újravenném és szívesen adnám ajándékba is, valamint szeretnék más illatokat is kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Dyenn

2016. november 15.

A legjobb tusfürdő amit eddig használtam! Nem szeretem a tusfürdőket igazán,mert minden szárítja a bőrömet,de ettől mindig olyan kellemes lett a bőröm,nem húzódott,feszült.Egy bio "fesztiválon" vettem először,gondoltam kipróbálom,hátha jó lesz a bőrömnek,mivel a ligetszépe olajról sok jót hallottam,illetve ez egy natúrkozmetikum.Jó döntés volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

fomnaba

2015. november 30.

Most vettem és isteni az illata. Kíváncsi vagyok a bőrön mennyire lesz tartós. Mivel nagyon tetszik az illata és szeretem a yamuna termékeit, ezért egyelőre 4 csillag, de még up-datelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Spiky

2015. január 25.

Bőrszárazság ellenszere:-) nagyon szepen megnyugtatja a bőrömet bar az ekcémát nem teszi helyre mondjuk nem is lesz rosszabb tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin, Propylene Glycol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.