Yamuna

Ár:   550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2015. július 23.

Kiszerelés:   110g
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt növényi szappan. Fahéj tartalma miatt végezzen bőrpróbát!

Martu0508

2020. március 9.

Próbálom minimalizálni a háztartásban használt műanyagot, ezért döntöttem a szappan mellett. Mivel ez papírdobozban volt és nem volt rajta más csomagolás, elhoztam. Eleinte utáltam, mert olyan fura réteget hagyott a bőrömön. Ez a szappan közepe felé teljesen elmúlt, most pedig a végén járva nagyon szeretem. Finom puha a bőröm, nincs szükségem testápolóra sem, nem irritál . Az illatán nem igazán érzem sem a narancsot, sem a fahéjat, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Kmetyek

2019. december 21.

Ennek a szappannak igazi karácsony illata van, de közben frissítően narancsos is. Mindig megjön az étvágyam valami narancsoshoz, ha ezt használom. Nem szárít és nem okoz ekcémát. Ünnepekre kifejezetten ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Kremcica

2019. december 16.

Még ősszel vettem egy minicsomagot több illatban, de akkor eltettem decemberre hogy ez legyen a karácsonyi szappanom. Finom az illata, jól habzik (bár a sárga színe nagyon fura) de sajnos összességben csalódás. Csak kézre próbáltam ki de már akkor szárított. Érezhetően letisztít minden zsírt/olajat a bőrről, nem csoda ha szárító a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Lilyvalentine

2019. november 30.

Nagyon finom az illata, igazi karácsonyi hangulatot lehet vele varázsolni :) Nem szárítja a bőrt,és jól tisztítja is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 30.

andreax

2019. szeptember 29.

Imádom az illatát, erős intenzív, finom. Viszont sajnos az én bőröm nem bírja, gondolom a narancsolaj tartalma miatt. Minden szappant először kézmosással tesztelek le, és kipirult és viszketett tőle a kezem, így nem mertem elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

LViktoria

2019. szeptember 5.

Megtetszett az illata és hogy papírba volt csomagolva. Korábban már ugyanilyen tusfürdőt használtam, és legszívesebben ilyen illatú parfümben tocsognék. :D Nekem a szappanok szárítják a bőröm, ahogyan ez is. De meglepő módon nagyon picikét, nem zavaró. Jól habzik, szeretem használni. És az illata tényleg nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Teokleia

2019. augusztus 25.

Ajándékba kapott a család egy csomag minit a Yauma szappanokból, ez lett az enyém. A narancsos fahéjas illatát kevésbé érzem, de egy finom, tiszta alapillatot ad a használata után, jól habzik és egyelőre a kezemet sem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

FReka

2018. december 24.

Egy picit szárít,nem vészesen,bár én csak kézmosásra használom,direkt karácsonyra vettem. Az illata nagyon jó. Utána bekenem a kezem a kézkrémjével és tiszta karácsonyillata lesz. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Clementine

2018. október 12.

Rendszeresen szoktam ezt a szappant vásárolni. Egyszerűen imádom az illatát. Igazi őszi - téli illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Dea

2018. október 12.

A nevének illatát én nem érzem,viszont van egy alap yamuna szappan illata, jól habzik, nem szárít, viszont van benne parfüm, emiatt én nem venném újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.