Best of Beauty 2019

Yamuna

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gumibogyo11, Módosítva: 2016. október 21.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Őrizd meg bőröd bársonyosságát a kánikulában is! Frissítsd fel magad napközben a Yamuna 100% natúr narancsvíz virágvízzel, ami enyhülést ad a melegben elnehezült bőrnek, anélkül, hogy kiszárítaná. Praktikus, 100 ml-es kiszerelésű, így könnyedén magaddal tudod vinni bárhová.

encimokus

2018. január 8.

Nem néztem az összetevőket, azt hittem 100% virágvíz. Nagyon büdös, egyáltalán semmi köze az igazi narancsvirágvízhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 8.

gumibogyo11

2016. október 21.

Akartam egy permetet amit magamra fújhatok napközben, vagy ha azt érezném hogy túl száraz a bőröm. Ezt akciósan rendeltem a webshopról és hát az illatával nem vagyok teljesen kibékülve olyan romlott gyümölcs szag jut eszembe róla. Hatását tekintve viszont nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid