Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 26.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Egy teljesen uniszex illat gondoskoskodik arról, hogy az öltözködési stílusodnak legmegfelelőbb bőrpuhító, hidratáló tisztálkodószered legyen. Milyen ez az illat? Mély és aromás, ópiumos jellegű, fűszeres, de mégis üde és fiatalos. Felidézi annak a nemzedéknek a dinamikáját, amelyik a rock'n roll bűvöletében változtatta meg a világot!"

zsofi017

2016. január 27.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Hihetetlen sebességgel fogy, de jó használni. Az illatát is imádom. Egyébként elég nagy a maga 110 grammjával. :) Megéri az árát. Érzékeny és száraz bőrűeknek lehet, hogy kicsit jobban szárít, nem az a tápláló, de az én kicsit zsírosabb bőröm hálás érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin