Yamuna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kati545, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

judit0206

2021. április 10.

Annyira jó illata van. A tisztító hatása viszont nem olyan jó, mint a körömvirágos társának, ezért csak 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

bbiijjaa

2021. március 16.

Az illata nagyon jó de mint a legtöbb Yamuna szappan iszonyúan szárítja a bőrt. Nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Lityko22

2021. március 16.

Nagyon szerettem volna erre a szappanra váltani -főleg a fürdés/tusolás terén. Olyan jó lett volna egy "mindenmentes" csodaszerre váltani. Sajnos, ahogy már másoknál is olvastam - az illata első "szaglásra" szerelem, imádom - azonban ahogy leöblítem magamról a szappanhabot, nem érezni semmit belőle :( .Olyan jó lenne ilyen illatúan ágybabújni este, de sajnos nem marad meg a szőlőillat. Bőrkiszáradást én nem tapasztaltam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Dyana91

2021. február 23.

SLS mentes szappant szerettem volna,mert azok nagyon szárították a bőröm
Hát ez a szappan nagy csalódás volt ilyen téren. Kézmosásra használtam és ugyanúgy szárított. Az illata sem volt tartós, kb.addig érződött,amíg kibnem bontottam, ráadásul nagyon gyorsan fogyott,szinte szétmállot vízzel érintkezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

SLS mentes szappant szerettem volna,mert azok nagyon szárították a bőröm

asbothb

2021. február 1.

Imádtam az illatát, rengetegszer újravettem... Tetszett, hogy így egy kicsit támogatok egy magyar vállalkozást, illetve környezetbarátabb az egyszerű csomagolás miatt. Aztán teherbe estem, és arra lettem figyelmes, hogy iszonyúan viszket a hasam, ami persze normális is lehetne, de nekem gyanús volt, és jobban odafigyelve észrevettem, hogy máshol is jobban viszket, szárazabb a bőröm. Váltottam tusfürdőre, és el is múlt. Szóval sajnos úgy tűnik, hogy ez a szappan se vált be hosszú távon, és bármennyire szimpatikusabb a csomagolása miatt a szappan, mint a tusfürdő, maradnom kell az utóbbinál. Túl kényes a bőröm. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

e.m.e.s.e

2020. november 4.

Amíg a szekrényben állt, sokkal jobban bevált, olyan finom illata volt csomagoláson keresztül is, hogy betettem a ruhák közé. A fürdőszobában azonban borzalmasan szerepel, rettentően szárítja az amúgy nem különösen száraz bőröm.
Bárcsak maradt volna a ruhák között...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Bárcsak maradt volna a ruhák között...

mlexa

2020. június 22.

Csak kézmosásra, és ecsetek tisztítására használom. Krémes habja van, de az illat nem marad meg a kezemen. Pedig amúgy valóban finom szőlő illata van. Nem szárít, de nem is hidratál. Inkább maradok a Dove szappanoknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

account001

2020. február 18.

Kolléganőim előszeretettel ajánlották ezt a fajta szappant, de túl borsosnak találtam az árát, így maradt a polcon. Aztán megjelent rajtam is (a család utolsó sarjaként) az ekcéma.
Megbízunk nagyon a dokinkban, mondta, hogy az összes kozmetikai cuccomat le kell cserélnem -így is tettünk és akkor hazajött velem.
Isteni szőlő illata van, emellett táplálja a bőrömet és fürdés után egyáltalán nem húzódik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Asztraia

2019. szeptember 10.

Isteni szőlő illata van, ami elég sokáig meg is marad a bőrön.
Teljesen jól hidratálja a bőrömet, nyáron a nagy melegben imádtam használni, mert nem kívánt maga után testápolót.
Viszont a hűvösebb idő beköszöntével már kell utána krémezni.
Újravevős termék nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Isteni szőlő illata van, ami elég sokáig meg is marad a bőrön.
Viszont a hűvösebb idő beköszöntével már kell utána krémezni.
Újravevős termék nálam.

kxm

2019. május 28.

Nagyon szeretem az összes yamuna szappant, ez pedig a kedvenc arclemosóm. Örülök, hogy magyar termék, mert így támogatom is a vállalkozást. Az illata, a hatása kiváló, nem fogok mást venni, mert megtaláltam a tökéletes szappant!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.