Yamuna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kati545, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

mlexa

2020. június 22.

Csak kézmosásra, és ecsetek tisztítására használom. Krémes habja van, de az illat nem marad meg a kezemen. Pedig amúgy valóban finom szőlő illata van. Nem szárít, de nem is hidratál. Inkább maradok a Dove szappanoknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

account001

2020. február 18.

Kolléganőim előszeretettel ajánlották ezt a fajta szappant, de túl borsosnak találtam az árát, így maradt a polcon. Aztán megjelent rajtam is (a család utolsó sarjaként) az ekcéma.
Megbízunk nagyon a dokinkban, mondta, hogy az összes kozmetikai cuccomat le kell cserélnem -így is tettünk és akkor hazajött velem.
Isteni szőlő illata van, emellett táplálja a bőrömet és fürdés után egyáltalán nem húzódik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Asztraia

2019. szeptember 10.

Isteni szőlő illata van, ami elég sokáig meg is marad a bőrön.
Teljesen jól hidratálja a bőrömet, nyáron a nagy melegben imádtam használni, mert nem kívánt maga után testápolót.
Viszont a hűvösebb idő beköszöntével már kell utána krémezni.
Újravevős termék nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Isteni szőlő illata van, ami elég sokáig meg is marad a bőrön.
Viszont a hűvösebb idő beköszöntével már kell utána krémezni.
Újravevős termék nálam.

kxm

2019. május 28.

Nagyon szeretem az összes yamuna szappant, ez pedig a kedvenc arclemosóm. Örülök, hogy magyar termék, mert így támogatom is a vállalkozást. Az illata, a hatása kiváló, nem fogok mást venni, mert megtaláltam a tökéletes szappant!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Mano1234

2019. április 29.

Nagyon szeretem a Yamuna szappanjait de ez a kedvenc, már sokszor újravettem. Isteni finom illata van ami az egész fürdőszobát betölti tusoláskor. Jól habzik, de az érzékeny bőröm sem szárítja, kitart viazonylag sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

audrina22

2019. március 23.

Isteni az illata, nem irritálja az érzékeny bőrömet, jól habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Isteni az illata, nem irritálja az érzékeny bőrömet, jól habzik

Mauri79

2019. február 17.

Az illata miatt használom. Egy kellemes szappan, nem szárít, szépen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Az illata miatt használom. Egy kellemes szappan, nem szárít, szépen tisztít.

kissagi19

2019. január 19.

Az illata fogott meg, a szőlőmagolaj jótékony hatása csak hab volt a tortán. Kb 2/3-át elhasználtam, és 0 illata maradt. Egyszerűen habosítom, használom, és semmi..... szépen tisztít, viszont így illat nélkül nem biztos, hogy tovább használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

esztes2468

2018. december 4.

Ár-érték arányban nagyon jó kis szappan, nem szárítja a bőröm, kellemes illata van, tuti újravevő! plusz pont, hogy a rossmannban kapható változat csak egy kis papírba van csomagolva :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

pilleriin

2018. október 8.

Isteni illat, nagyon tartós, nem szárít, nem irritál. Picit gyorsan fogy és nehéz kivarázsolni a szappantartóból, de ez igazán semmiség ahhoz képest hogy milyen tuti kis szappan, tényleg érdemes tenni egy próbát vele. Használatbavétel előtt szekrényillatosításra is alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.