Yamuna

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kviktoria, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Élvezd a finom textúrájú, könnyen felszívódó testápoló tejet fürdés után mindennap! A szőlőmagolaj nyugtatja és regenerálja a fürdés hatására szárazzá váló bőrödet, és a szőlőszemek gyümölcsös illatával burkolja be az egész tested."

Parabén-, paraffin-, színezék- mentes.

Biancah

2020. március 23.

Akciós volt a Müllerben, nekem pedig sos kellett egy tápláló testápoló.
Az illata isteni, imádom, de valahogy a hatásától nem vagyok hanyatt esve. Zsíros réteget hagy a bőrömön, tegnap éjjel kentem, de ma alig tudtam magamra rángatni a farmert a lábszáramon.
A csomagolása pumpás, tök praktikus, ezért a három csillag, mert amúgy ezen meg az illatán kívül másért nem nagyon tudom szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Akciós volt a Müllerben, nekem pedig sos kellett egy tápláló testápoló.

account001

2020. február 18.

Szuperül hidratálja a bőrömet, nagyon kevéske is elég belőle -sokáig kitart. :) Nem nehezíti el a bőrömet és valóban nem hagy zsíros réteget a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Norcsi0701

2019. január 27.

Nekem eddig nagyon jól bevált. Jól hidratál és az illata is nagyon szuper! Azért kap csak 4 csillagot, mert még nem tudom hogy fog "szerepelni" télen.
UPDATE: Télen is nagyon szuperül hidratál és regenerálja a bőröm. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

UPDATE: Télen is nagyon szuperül hidratál és regenerálja a bőröm. 5 csillag

Vicus7

2018. december 20.

Nekem nagyon intenzív az illata. Olyan mint, ha gyümölcslé lenne rajtam. Ragacsos, nagyon nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

trangel

2018. augusztus 7.

Sokkal többet vártam ettől a testápolótól. Könnyűnek könnyű viszont (talán pont ezért) nem érzem a regenerálást és a hidratálást.
Picit olyan mintha kispórolták volna belőle a szőlőmagolajat..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Picit olyan mintha kispórolták volna belőle a szőlőmagolajat..

revontulet

2018. február 16.

Nyaron vettem ezt a testapolot es azota is hasznalatban van. Sajnos a hidegebb idoben a szaraz boromet alig hidratalta, sokkal tobbet vartam tole. Igazabol inkabb csak egy reteget hagy a boromon, de nem erzem, hogy apolna. 3 csillag azert jar, mert nyaron joleso hasznalni, szepek az osszetevok es kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Aprile

2017. július 22.

Ajándékba kaptam ezt a testápolót, és bár az ára és az illata miatt nem feltétlenül venném újra, a hatását mégis szereti a bőröm. Állagra meglehetősen testes, felszívódásban nem túl gyors, viszont jól hidratál, és érezhetően feszesebbnek hatott a bőröm, miután használtam egy ideje. Összességében nem érzem pótolhatatlannak, és kedvenc sem lett. Ha elfogy, nem fog hiányozni, mert a hatását több más testápoló is tudja biztosítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Miposhka

2017. június 9.

Az illata miatt vettem meg, a boltban még csodásnak tűnt, felkenve már nem olyan jó, de ez nem zavar egyáltalán. Én is úgy érzem, mint páran említették, hogy túl zsíros, ami végül is nem lenne nekem akkora baj, de sajnos nem is érzem a hidratáló hatását sem. Az valahogy nekem nem elég, hogy majd hosszútávon beváltja a hozzá fűzött reményeket :/ semmi extra (mint eddig a legtöbb testápolóval nekem). Csak az a baj, hogy ez viszont túl drága volt ahhoz, hogy ne tudjon semmi extrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

strauszkinga

2016. december 17.

Több yamuna terméket próbáltam már, és mindig nagyon elégedett voltam. Ezt a terméket dm csomag keretében van lehetőségem kipróbálni. A termék maga szuper, de az illata annyira bódító, rosszul vagyok tőle :( Sajnálom, mert ez volt az egyik dolog, aminek a legjobban örültem a csomagban! A bőröm viszont szereti, ezért nem szeretném túlságosan lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Samybubu

2016. november 23.

A DM boxban volt még nyáron, és úgy látom, hogy nagyjából egyedül vagyok vele, de szerintem borzalmas szaga van, és nagyon ragacsos is, nagyjából olyan érzés, mintha valami mesterséges kékszőlőlevet kenegettem volna magamra. Felkenés után pár perccel már mostam is le, mert nem bírtam elviselni magamon a szagát. Továbbadtam anyukámnak, őt annyira nem zavarja az illat, szóval elhasználja, de ő sincs oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.