Yamuna

Ár:   625 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: hdori23, az összetevőket feltöltötte: joanie, Módosítva: 2021. március 24.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult összetétel!

Elsősorban problémás bőr esetén ajánlott: kiváló gyógyír gyulladt, aknés bőr esetén. A teafaolaj gomba-, baktérium-, és vírusölő tulajdonságainak köszönhetően hatékonyan csökkenti a bőrbetegségekkel járó kellemetlen tüneteket.

Arcra, testre használható fürdésnél, zuhanyzásnál. Kíméletessége napi többszöri használatot is lehetővé tesz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Krikike

2023. december 7.

Nagyon szeretem. A hátamra kezdtem el használni, mert mindig kipattog. Amióta ezt használom rá, lekopogom elmúltak a pattanások. Néha az arcomra is szoktam használni. Mivel zsíros a bőröm, engem nem szárít. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 7.

fejeshencsi

2023. augusztus 27.

EGYSZERŰEN IMÁDOM. Általában nem vagyok a teafaolajos dolgok rajongója és a szükség sem éget irántuk, mivel normál bőrtipusom van, de ez csodálatos. Az illata roppant kellemes, nem az a megszokott "penészvirág" szag és nem is szárítja, majd készteti zsírosodásra a bőrt úgy, mint mondjuk a Dr. Organic teafaolajos szappan. Ár-érték arányban tökéletes és sokkoló, az összetevői nagyon barátiak (végre egy pattanásos bőrre ajánlott szappan amiben nincs kókuszolaj vagy sheavaj) és valóban tényleg határozottan segít a pattanásokkal. Nekem ez vált be hosszú idő óta a legjobban az arclemosókkal, látható javult eredményeket hozott a bőrömön szárítás és feszülés nélkül. Mindig tiszta érzetet ad. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 27.

pappveronika30

2023. augusztus 25.

Csodaszer!!
Kb semmi reményem nem volt hogy ez majd segít az arcomon, de olyan szinten rendbe tette és azóta pattanás mentesen tartja az arcmon hogy az hihetetlen!
Azóta vettem egy újat, de még mindig van az előzőből, pár hónapja használom!
Mindenkinek megér egy próbát, mert nálam ez okozott nagy változást az évek óta tartó pattanásos arcbőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 25.

Csodaszer!!
Azóta vettem egy újat, de még mindig van az előzőből, pár hónapja használom!

amera

2023. május 6.

Hát... gyakorlatilag imádom ezt a szappant. Pár éve egy gyógyszertől iszonyatos pattanásos lett a homlokom. Mivel azelőtt sosem voltam pattanásos, nem tudtam mit kezdjek vele, lázasan kerestem hogy milyen termékeket kéne használnom. Akkor találtam ezt a szappant és nagyon jól segített a problémámon. Nem hozta helyre, mert az csak a gyógyszer elhagyását követően múlt el. Azonban tudom, hogy nem kéne szappannal tisztítani az arcom... utána csikorgósan száraz az arcom. Ezen ugyan segít a hidratáló, de ez tudom, hogy nem jó, ha ennyire le van tisztítva az arc. Akit nem zavar ez, és pattanásokkal küzd, bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 6.

soitsbubu

2021. augusztus 13.

A hátam tele szokott lenni pattanással, arra vettem ezt a szappant. Nem segített rajta, de legalább jól tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Brigittavb

2021. július 6.

Sok mindent kiprobaltam mar az arcomra, eddig ez valt be igazan. Nagyon szepen tisztit, epp csak egy picit szarit, hidratalo kremmel tokeltes. Miota hasznalom nem jon elo csak 1-1 pattanas es azok is hamarabb elmulnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

moncsy19

2021. április 7.

Zsíros problémás bőrömre nagyon bevált!
Kevesebb a pattanásom mióta ezt használom. Esténként használom csak, mivel napi 2x használatkor már túlságosan szárító hatású volt számomra. Utána arckrém mindenképp kell, yamuna joghurtos arckrémét használom ez a 2 együtt nagyon bejött a bőrömnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Zsíros problémás bőrömre nagyon bevált!

joanie

2021. március 21.

Ekcémás vagyok, eddig csak a kecsketejes szappanok váltak be, másfélét már nem is nagyon merek venni, féltem is tőle, de ugyanakkor kíváncsi is voltam, pluszban Vőlegényemnek sűrűn szoktak pattanásai lenni, így úgy voltam ki kell próbálnunk, ráadásul 110 grammot kapunk nem is olyan sok pénzért. A kecsketejes szappanom drágábban veszem.
Párom pattanásaira végül nem lett jó. Konkrétan rosszat nem csinált, de jót se sokat.
Az én tapasztalataim alapján, végül már kipróbáltam mindenre is. Szóval..
Arcra mintha zsírosítani kezdte volna az arcom, normál bőröm van amúgy és mióta elhagytam emiatt nem is zsírosodik a homlokom.
Kezemre meglepődtem, de egyáltalán nem szárított, más szappantól elkezd kiszáradni, húzódni, míg már szét is reped és vérzik és fáj és iszonyat. Konkrétan nem moshatok kezet akármivel, így ez miatt nagyon jó kis szappannak tartom. :) Puhák, fényesek és egészségesek voltak az ujjbegyeim. :D
Külön jó érzéssel töltött el, hogy teafás, ami fertőtlenít is, főleg mostanság ez plusz.
A teafaolaj illata amúgy túl sok számomra, de így a szappanban szerettem mindig beborított kicsit kézmosás alatt.
Mikor már nagyon kevés volt belőle könnyebb volt elmasszírozni, mint más szappan utolsó darabkáit.
Fürödtem is vele, ugyan én fürdőszivacsra tettem, amin nehéz volt eloszlatni és felhabosítani :D de arra is teljesen jól használható és nem utolsó sorban borotválkozáshoz is próbáltam, azzal csak annyi bajom volt, hogy nehezen csúszik a szappan természetéből adódóan, hiszen kézmosás után vagy fürdés után sem volt úgymond csúszós a bőröm :D A hosszú évek alatt ez a termék volt az egyik legjobb csalódásom pozitív irányban.
Gondolkodom később még a körömvirágos testvére kipróbálásán is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Az én tapasztalataim alapján, végül már kipróbáltam mindenre is. Szóval..
Gondolkodom később még a körömvirágos testvére kipróbálásán is..

bleauwsy

2021. március 9.

Nagyon megörültem neki amikor megláttam, de borzalmasan szárít mindenhol, ezáltal teret adva fertőzéseknek, ekcémának. Sajnos nagyon nem jött be, kuka lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 9.

annacska99

2021. január 23.

Jó ideig használtam (nagyon sokáig elég egyébként), mivel sok a problémás rész az arcomon. Valóban volt szárító és tisztító hatása is, de nem oldotta meg a pattanások problémáját. Azóta jobban utána jártam, és kiokosodtam, hogy a szappanok nem kifejezetten tesznek jót az arcbőrnek, így nemrég váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.