Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Elsősorban problémás bőr esetén ajánlott: kiváló gyógyír gyulladt, aknés bőr esetén. A teafaolaj gomba-, baktérium-, és vírusölő tulajdonságainak köszönhetően hatékonyan csökkenti a bőrbetegségekkel járó kellemetlen tüneteket.

Arcra, testre használható fürdésnél, zuhanyzásnál. Kíméletessége napi többszöri használatot is lehetővé tesz.

eperjeske

Korcsoport: >54
2020. június 9.

Vírusölő tulajdonságai miatt most, ebben a koronavírusos időben vettem a szigorú kézmosáshoz. Hogy ezt a tulajdonságát mennyire fejti ki, azt nem tudhatjuk, de egyébként minden rendben van vele. Vizes közegben már nem annyira érződik a gyógyszeres szaga, mint szárazon, jól tisztít, de nem szárít. Az ára viszont kicsit húzós, mert már 500 forintra emelkedett a "100 forintos" boltban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 9.

szfruzsi

2020. május 5.

Arclemosáshoz használom egy ideje, szépen tisztít,nem húzódik utána a bőröm és a pattik is elkerülnek😊
Plusz én imádom a teafa illatát!🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Plusz én imádom a teafa illatát!🥰

ftmea13

2020. április 6.

Számomra egy csodaszer :) Nagyon sok arctisztítót kipróbáltam, de egyikkel se voltam így megelégedve mint ezzel a kis pár száz forintos csodával. Pattanásaim nincsenek azóta, pedig aknés problémás bőröm van, zsírosság is bőven csökkent, sőt alig mondható már zsírosnak az arcbőröm, maximum piros betűs napok előtt. Szárít picit, de nekem pont erre van szükségem. Napi 2x használom, reggel - este és nagyon jól felfrissít is. Nem mellesleg, hónapokig elég :) Számomra veri a több ezer, tízezer forintos lemosókat. Utoljára is egy Eucerinnel kísérleteztem, és zsírosodtam tőle, míg ez a szappan, pár nap alatt újra rendbe tette, amit a patikás elrontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 6.

babyelephant

Korcsoport: < 18
2020. január 14.

Nyugtatja a gyulladt bőrömet, pattanásokat nagyon szépen lejjebb viszi, puha, friss a bőröm használat után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 14.

Bb.Sophie

2020. január 10.

Ritkán vagyok pattanásos, de akkor nagyon meggyűlik velük a bajom, A sima teafaolaj nagyon irritálja a bőrömet, ezt a szappant választottam alternatívának. Szépen letisztítja a bőrömet, nem szárít és a gyulladást is lehúzza. Jobb, mint bármi amivel eddig próbálkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Eszti8908

2019. szeptember 4.

Problémás bőrre csodaszer, de nem szabad elfeledkezni a hidratálásról utána, mivel a teafa olaj miatt szárít (mondjuk ez a dolga). Én csak arcra használom és még a borzasztó kritikus kozmetikusom is megdícsérte a bőrömet. Ráadásul nagyjából fél évig elég volt,szóval abszolút megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Meeraval

2019. május 6.

Érzékenyebb bőröm miatt pár éve úgy döntöttem, hogy elhagyom a tusfürdőt és átváltok bőrbarát szappanra. Adventi vásáron találtam meg a standjukat anno és rögtön vettem is egy ilyet. Egyből beleszerettem, hisz remek illata mellett a használata utáni első héten érzékelhető volt a különbség, rengeteg pattanás eltűnt. Azóta kettőt veszek mindig; egyet fürdéshez, egyet pedig arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

jimpy

2019. május 4.

Érzékeny bőrőm miatt már egy ideje csak természetes(ebb) összetevőkből álló tusfürdőket használtam, most pedig eljött az idő, hogy szappanra váltsak. A márkát egy barátnőm ajánlotta, azon belül is a mandulamag-őrleményes szappanukat, de mivel az kicsit radíroz is, így úgy gondoltam rögtön veszek egy teafásat is, az pedig majd nyugtatja a bőröm. Ezt napi szinten használom, a másikat heti 1-2 alkalommal, attól függően milyennek érzem a bőrőm. Picit tényleg szárít, de én még nem találkoztam olyan tusfürdővel/szappannal, ami az én érzékeny, száraz, vízhiányos bőrőmre elég lenne és nem kellene mellé testápolót használnom. :) Általában az arcomat is átmosom vele tusolás közben, majd éjszakára hidratálót használok, így tökéletes. A pattanásaim elmúltak, szép, tiszta lett tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

lyndis

2019. március 12.

Nemrég óta nézelődtem a szappanok közt, le akartam cserélni a tusfürdőt, mert kevesebb mű dolgot szeretnék használni fürdésnél is. Eddig nagyon bejön, várom mindig a zuhanyt, tényleg jól letisztítja az ember bőrét. Kíváncsi leszek a hosszabb távú hatására is, de már most is látom, hogy elmulasztja a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 12.

Nagyon imádom. Leszárítja a pattanásokat, szépen tisztít, friss érzetet nyújt. Csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 12.