Yamuna

Ár:   625 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: hdori23, az összetevőket feltöltötte: joanie, Módosítva: 2021. március 24.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult összetétel!

Elsősorban problémás bőr esetén ajánlott: kiváló gyógyír gyulladt, aknés bőr esetén. A teafaolaj gomba-, baktérium-, és vírusölő tulajdonságainak köszönhetően hatékonyan csökkenti a bőrbetegségekkel járó kellemetlen tüneteket.

Arcra, testre használható fürdésnél, zuhanyzásnál. Kíméletessége napi többszöri használatot is lehetővé tesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

soitsbubu

2021. augusztus 13.

A hátam tele szokott lenni pattanással, arra vettem ezt a szappant. Nem segített rajta, de legalább jól tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Brigittavb

2021. július 6.

Sok mindent kiprobaltam mar az arcomra, eddig ez valt be igazan. Nagyon szepen tisztit, epp csak egy picit szarit, hidratalo kremmel tokeltes. Miota hasznalom nem jon elo csak 1-1 pattanas es azok is hamarabb elmulnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

moncsy19

2021. április 7.

Zsíros problémás bőrömre nagyon bevált!
Kevesebb a pattanásom mióta ezt használom. Esténként használom csak, mivel napi 2x használatkor már túlságosan szárító hatású volt számomra. Utána arckrém mindenképp kell, yamuna joghurtos arckrémét használom ez a 2 együtt nagyon bejött a bőrömnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Zsíros problémás bőrömre nagyon bevált!

joanie

2021. március 21.

Ekcémás vagyok, eddig csak a kecsketejes szappanok váltak be, másfélét már nem is nagyon merek venni, féltem is tőle, de ugyanakkor kíváncsi is voltam, pluszban Vőlegényemnek sűrűn szoktak pattanásai lenni, így úgy voltam ki kell próbálnunk, ráadásul 110 grammot kapunk nem is olyan sok pénzért. A kecsketejes szappanom drágábban veszem.
Párom pattanásaira végül nem lett jó. Konkrétan rosszat nem csinált, de jót se sokat.
Az én tapasztalataim alapján, végül már kipróbáltam mindenre is. Szóval..
Arcra mintha zsírosítani kezdte volna az arcom, normál bőröm van amúgy és mióta elhagytam emiatt nem is zsírosodik a homlokom.
Kezemre meglepődtem, de egyáltalán nem szárított, más szappantól elkezd kiszáradni, húzódni, míg már szét is reped és vérzik és fáj és iszonyat. Konkrétan nem moshatok kezet akármivel, így ez miatt nagyon jó kis szappannak tartom. :) Puhák, fényesek és egészségesek voltak az ujjbegyeim. :D
Külön jó érzéssel töltött el, hogy teafás, ami fertőtlenít is, főleg mostanság ez plusz.
A teafaolaj illata amúgy túl sok számomra, de így a szappanban szerettem mindig beborított kicsit kézmosás alatt.
Mikor már nagyon kevés volt belőle könnyebb volt elmasszírozni, mint más szappan utolsó darabkáit.
Fürödtem is vele, ugyan én fürdőszivacsra tettem, amin nehéz volt eloszlatni és felhabosítani :D de arra is teljesen jól használható és nem utolsó sorban borotválkozáshoz is próbáltam, azzal csak annyi bajom volt, hogy nehezen csúszik a szappan természetéből adódóan, hiszen kézmosás után vagy fürdés után sem volt úgymond csúszós a bőröm :D A hosszú évek alatt ez a termék volt az egyik legjobb csalódásom pozitív irányban.
Gondolkodom később még a körömvirágos testvére kipróbálásán is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Az én tapasztalataim alapján, végül már kipróbáltam mindenre is. Szóval..
Gondolkodom később még a körömvirágos testvére kipróbálásán is..

bleauwsy

2021. március 9.

Nagyon megörültem neki amikor megláttam, de borzalmasan szárít mindenhol, ezáltal teret adva fertőzéseknek, ekcémának. Sajnos nagyon nem jött be, kuka lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 9.

annacska99

2021. január 23.

Jó ideig használtam (nagyon sokáig elég egyébként), mivel sok a problémás rész az arcomon. Valóban volt szárító és tisztító hatása is, de nem oldotta meg a pattanások problémáját. Azóta jobban utána jártam, és kiokosodtam, hogy a szappanok nem kifejezetten tesznek jót az arcbőrnek, így nemrég váltottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Szilviams0118

2020. november 20.

nagyon szeretem a teafát, nagyon szépen tisztít, újravevős!

update: továbbra is nagyon szeretem, sokáig elég és nagyon jó a hatása, többet ér, mint a sok drága arclemosó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

nagyon szeretem a teafát, nagyon szépen tisztít, újravevős!

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 22.

Csillagos 5. Arclemosáshoz használok szappanokat, főleg teafásat, ez hatásosnak bizonyul a pattanásos bőrömnek. Az elején nagyon kiszárította a bőröm, de már szépen teljesít, kevesebb pattanás jön elő az arcom pedig elég puha. Rossmannban lehet kapni egyébként!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

eperjeske

Korcsoport: >54
2020. június 9.

Vírusölő tulajdonságai miatt most, ebben a koronavírusos időben vettem a szigorú kézmosáshoz. Hogy ezt a tulajdonságát mennyire fejti ki, azt nem tudhatjuk, de egyébként minden rendben van vele. Vizes közegben már nem annyira érződik a gyógyszeres szaga, mint szárazon, jól tisztít, de nem szárít. Az ára viszont kicsit húzós, mert már 500 forintra emelkedett a "100 forintos" boltban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 9.

szfruzsi

2020. május 5.

Arclemosáshoz használom egy ideje, szépen tisztít,nem húzódik utána a bőröm és a pattik is elkerülnek😊
Plusz én imádom a teafa illatát!🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Plusz én imádom a teafa illatát!🥰