Yamuna

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: csuporkola, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 4.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tengeri iszapos pormaszk az egyik legkiválóbb arctisztító: a mély rétegekből eltávolítja a szennyeződéseket, nyomelemekkel és magnéziummal tölti fel a pórusokat. Tengeri iszapot tartalmaz, mely a tisztító és ásványi anyagokkal feltöltő hatásáról ismert. Ezen kívül esszenciális olajok tonizáló keverékét tartalmazza. A tengeri iszap erős tisztító hatással rendelkezik, mivel képes megkötni a bőrsejtek szennyeződéseit, és ezzel együtt ásványi anyagokat juttat be a bőrbe. Pl. magnéziumot és egyéb nyomelemeket.

Lina14

2021. augusztus 27.

Nekem sajnos nem vált be, nem csinál semmit, nehéz kikeverni és tapad mindenhez, rossz a szaga. Semmiképp nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Stella8

2021. július 3.

vizsgaidoszak …a borom katasztrofa… gondoltam kiprobalom, szerintem szuper !!! borom puha es tenyleg huzza le a gyulladast :) kiszeretnem majd probalni a kollagenes verziot is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Mrk93

2021. április 20.

A kollagénes maszkkal felváltva használom. Nekem segít. Ha látok valami kezdődő pattanást, ez a maszk másnapra leviszi a gyulladást. Tisztábbnak tűnik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Limonene, Citral, Linalool
Színezékek: CI 77499

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.