Yamuna

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hajápolók

Tartós használatra kifejlesztett hajhullást csökkentő, hajnövekedést serkentő gyógynövényes eszencia, amely a zsírosodó fejbőr problémájára is gyógyírt ad. Rendszeres használat mellet 2-4 héten belül megállítja a hajhullást.

lushgirl

2018. május 21.

Igaz, csak 3 naponta használtam hajmosas után (a hozzá járó samponnal), de nem vettem észre semmi változást. Bár nálam a vitaminhiány a valószínűsíthető ok a hajhullas mögött és azon nem tud segíteni.
De az ára mindez ellenere is elborzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

De az ára mindez ellenere is elborzasztó.

Tali

2016. január 20.

Jó! Hetek óta használom, erősödnek a hajszálaim, kellemes a fejbőrnek, én napi egyszer fújok. Felfrissíti a hajam, némi dúsító hatása is van. Semmi mást nem használtam mostanában mellé. Húzós ára és a nem épp kellemes illata miatt a -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Pisum Sativum Peptide

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.