Yardley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AyaDid, az összetevőket feltöltötte: Dinakimou, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller

Kiadás éve: 2015

Ár: 2000 Ft (plusz szállítás) , Eladó: Pajzs
Állapot: 50 ml/ a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/ személyes átvétel (lásd leírásban)

Pajzs

2020. szeptember 3.

Kámforos levendula és púderes kamilla. Tiszta, mint a frissen felhúzott ágyruha egy makulátlan szobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

znababy

Korcsoport: >54
2018. július 10.

Olvasom a véleményeket és valamiben igazat adok, valamiben nem. Mikor én is a kezemre fújtam egy borzalmas (tényleg WC illatosító és szúnyogriasztó együtt) "illat" csapott meg! Eltelt kb. 20 perc és véletlenül megszagoltam a kezem és valami nagyon jó illattá változott a kezemen (ez az én bőröm kémiája). Nem mondom, hogy ez az első számú illatom, de nyárra tökéletes lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 10.

b5bea

2017. október 31.

Igazi csalódás! Sajnos... Sokkal inkább wc illatosító, bár szerintem oda is túlzás ez az erőteljes szag. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Boombapple

2017. augusztus 2.

Nagyon megörültem, amikor megláttam és rögtön ráfújtam a csuklómra. De csalódtam. Szaga van! Mint a szúnyogriasztó, ráadásul szúrós, émelyítő. Pedig imádom a levendulát. De ez..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

magdus.kis

2015. szeptember 1.

A kedvenc virágom a levendula, imádom a színét, a kinézetét, az illatát, tehát úgy mindent, ami levendula. A minap betévedtem egy DM-be, s ez a "csoda" került elém. Nagy reményekkel fújtam ki a teszterből. Elsőre megcsapott a levendula illat, s nagyon megörültem, DE a következő pillanatban valami borzalmas szaggá alakult az egész. Egyből megfájdult tőle a fejem. Az az igazság, hogy a Bref levendulás WC illatosítójának különb illata van. Biztos, hogy többé a közelébe se kerülnék ennek a terméknek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

AyaDid

2015. június 23.

A 2015-ös Yardley széria levendulás-darabjához van "szerencsénk". Ritkán mondok parfümre ilyet, de ez borzalmas. Nem is tudom mihez hasonlítani az illatát; talán rosszul sikerült szúnyogírtó? A levendulához semmi köze, de ezt még meg is bocsátanám neki, ha ettől függetlenül egy kellemes virágillat lenne, de nem. Mindamellett, hogy egy nagyon kellemetlen, a természetestől is messze álló "illatról" van szó, percek (ok, max. fél óra) alatt elillan. Az adott helyzetben mondjuk ez inkább előny, mint hátrány...

Külön bosszús vagyok, hogy a régi nagy klasszist jött felváltani, amit már nem is nagyon látni a drogériák polcain... http://kremmania.hu/kremek/yardley-english-lavender-edt Ha ezt tudom, betárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Homosalate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol