Yardley

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: dameliepoulain, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Müller

Fej: rózsa, geránium

Szív: fehérvirágok

Alap: fák, fűszerek, pézsma

Rozicska

2021. május 15.

A mai napon próbáltam ki.Az autóban ülve fejfájás gyötört,nem tudtam mitől.A lányom tüsszögött,majd megszólalt,hogy mit fújtam magamra.Eddig a pillanatig nem is gyanakodtam erre az illatra.
Régi nippek,horgolt terítők dédi fotelján , a tv tetején,és mellé még tartós,lemoshatatlan.Ez velem nem működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 15.

Frufru3

2020. december 17.

Amit én kipróbáltam, annak rózsás a doboza, arról írok véleményt.
Azt hiszem, ez lesz az én rózsaillatom. Annyira szerettem volna egy igazi, tiszta, de nem nyanyás meg karcos, hanem finom friss de édeskés rózsaillatot , mint amilyen az igazi rózsa, az a bájos illat. A Perfumer's workshop Tea Rose nekem nagyon nem jött be, konkrétan acetonos szaga lett rajtam.
Van egy schwarzkopf hajvégápoló olajom, egész picike minta, nem is tudom, hol lehet olyat kapni, de annak nagyon kedves édeskés rózsaolaj illata van.
Ez annál frissebb, de ha nem vette át a másik csík illatát (ami Betty B. PP Mint illata volt) szóval ha nem keveredtek össze, akkor ez most nagyon tetszik. Könnyed, nőies rózsaillat. Ha újra teszteltem és valami változna, kijavítom a véleményem.
És nem drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

Amit én kipróbáltam, annak rózsás a doboza, arról írok véleményt.
És nem drága.

Odri

2020. október 30.

Imádom a nagyon egyszerű rózsás illatokat, a Diptique Rose nagy etalon, de elég borsos ára van, így nem mindig engedhettem meg magamnak. A Paul Smith Rose elég jó utóda volt, de úgy jártam vele, mint az összes kedvenc illatommal, vagy kivonták a forgalomól, vagy sehol sem lehet már kapni :( Szóval keresgéltem, mi lehet az, ami nem émelyítő, nem cukorkás, nem szúrós illat, és egy dm-ben rábukkantam erre, valami nevetséges háromezer forintért. Szerelem lett azonnal, már nem sajog úgy a szívem Paul Smith-ért, nagyon hasonló hozzá ez az illat. Nagyon enyhe, nem tolakodó, nem nyanyás, friss rózsaillat. Nekem a tartósságával sincs bajom, én nem szeretem a nagyon tapadós illatokat, amik elnyomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Micike68

2019. szeptember 30.

Igazi, kristálytiszta rózsaillat, minden mesterkéltség nélkül. Nekem az egyik kedvencem, mert egyszerű, mégis nagyszerű. Szerintem semmi mamás nincs benne, rózsa van benne hamisítatlanul. Nem keveredik semmivel, nem változik semmivé, egyszerűen az ami: angol rózsa. Érdekes, hogy sokan panaszkodnak a tartósságára, nos nekem azzal sincs bajom. Reggeltől estig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Nymphera

2018. november 13.

Egy igazán üde és friss illat, mintha rózsakertben járnék. Nem mindenkinek való, ez inkább egy tiszta, bájos illat, nem egy dögös éjszakai kölni. Én rengeteg dicséretet kaptam, mikor ezt viseltem. Egy egyszerű, nyári illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

lovemiyu

2018. február 24.

Meg kell védenem. Szerintem nem nyanyás. Elragadó, természetes rózsaillat. Végre nem egy műillatú aquás lötyi. Nem tolakodó, de nem is egy halovány semmiség. Nem hiszem, hogy ez az a parfüm, ami dögös akarna lenni. Az ami, és nem is akar többnek látszani. Hangulattól függően egész évben kellemes nappali viselet. Aki a rózsaillatot (nem pedig a rózsás illatokat) szereti szerintem nem fog csalódni. Ár-érték arányban is teljesen jó. Közepesen tartós, de ez nem felróható neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

kisizé

2017. január 18.

Nekem ez a kedvencem! Nagyon isteni az illata, de egyben diszkrét is. Az ára sem túl magas.
Nem lengi körül az embert a parfüm illata, de ha közel kerül hozzád valaki, érzi a finom rózsa illatot :) egyáltalán nem öregasszonyos, meglepődve olvastam a véleményeknél. Én 20 éves vagyok, romantikus beállítottságú, lehet, hogy ezért tetszik annyira és tényleg nem olyan "trendi" ..... ez van, nekem kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

liv17

2016. november 14.

Nagyon finom, púderes rózsaillat. Közepesen tartós de nem is drága, úgyhogy nem várom el tőle. Bőrre én nem fújok semmit (egyszer egy bőrgyógyásszal beszélgettem erről...vezető bőrrák ok), tehát csak ruhára fújom de úgy nagyon finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

sword

2016. október 18.

Kipróbáltam ezt és a levendulásat. A levendulás konkrétan dohos szagú volt, ez pedig olyan szúrós szárazdudva-szagú. Jó, lehet, hogy ez inkább a bőrkémiámat minősíti, elvégre az eddig kipróbált Guerlain-minták is borzasztóak voltak rajtam... Ettől függetlenül szerintem én hanyagolni fogom ezt a parfümmárkát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 18.

dameliepoulain

2016. július 18.

Igazi rózsakert.Nagyon nagyon kellemes.Nem biztos,hogy magamra fújnám bár erősen gondolkodóba ejt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Homosalate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol