Yes To

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. április 24.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Színtelen ajakbalzsam aloe verával, kókuszolajjal és sheavajjal. 99%-ban természetes összetevőkből készült.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Melcsibabyke

2018. március 16.

Jó termék, de azért nem csodaszer. Hidratál, bár nem "hűha hatással". Télen icipicit kevés, tavasszal-ősszel tökéletes választás. Az illatát imádom, engem a tömény kókuszreszelékre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

szaszkoj

2017. július 10.

Imádom! Megszállott ajakírezőként sok termék megfordult már a kezem között, de csak kevéssel voltam maradéktalanul megelégedve. Ez viszont szuper, nagyon jól hidratál, olvadós, puha állaga van, és szépen fénylik tőle az ember ajka. Én rúzs alá nem kenném, valószínüleg szétfolyna rajta minden, de sminkmentes napokon mindig nálam van. Sokáig hidratál, inkább beszívódik, mint lekopik, ha már nincs a számon, akkor sem érzem azt, hogy rögtön újra kéne kennem. Én külföldről vettem, aztán láttam, hogy itthon is kapható, szerintem az 1200 forint egy kicsit sok, de ha egyszer úgy szeretem... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Madi

2017. április 26.

Nem rossz, de nem is tökéletes. Hidratálni hidratál, de időről időre újra kell kenni, megfigyeléseim szerint kb 3 óránként. Ha beszívódott sem mondhatom kifejezetten száraznak a számat, de voltak már ennél jobb ajakápolóim is. Rúzs alatt egész jól megállja a helyét, de ha elfogy, valószínűleg keresek másikat. Az illata egyébként finom, nem mű kókuszos. A csomagolása szép, praktikus a kis tekerővel az alján. A képen nem látszik, de nem kerek, hanem ovális, viszont így elég precízen fel lehet vinni. Összességében rendben van, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract