Yodeyma

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Matilda, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2019. október 2.

Keleties-virágos, életteli, eleven. A Lancome La Vie Est Belle utánzata.

Yodeyma Celebrity Woman EDP (LVEB) fújós
Ár: 1000 ft , Eladó: Phoenix19
Állapot: 10 ml, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően postán maradó ajánlott
Vmoni93

2019. október 2.

Nagyon szeretem. Tartos az illata, finom edes. Ennyiert boven megeri. Jar az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Agicaa

2019. szeptember 13.

Engem abszolút meggyőzött, egy az egyben olyan, mint az eredeti. Semmi alkoholos felütés, klassz tartósság, és szinte fillérekért be lehet szerezni az eredetihez képest. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Vikibori07

2019. szeptember 5.

Tökéletesen jó, ajánlaom, olyan mint az eredeti

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Tökéletesen jó, ajánlaom, olyan mint az eredeti

csemezb

2019. június 11.

Ez valami nagyon jó, és nagyon tartós! A 15 ml-es kiszerelést mertem csak megvenni, de szerintem újraveszem majd a nagyot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Szamesz

2019. május 31.

Egyenlőre csak a 15 ml-es kiszerelés van meg, de biztosan újra fogom venni. Csodálatos illata van és brutál tartós. Nagyon szeretem, én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

hippiesaur

2019. május 27.

Baromira tartós, és nagyon jó az illata. Az eredetit nem használom, így azzal nem tudom összehasonlítani, de önmagában nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

MataAlexaa

2019. május 27.

Nagyon jo illata van, 15ml kiszerelést próbáltam biztos hogy újra veszek, nagyon tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Picilany26

2019. május 26.

Nem vagyok tőle elájulva. Az elején valóban olyan, mint az eredeti illat, de utána valahogy átvált rajtam gagyi parfüm szagra. A fejem is megfájdul tőle. Viszont tartósnak tartós, alig tudok megszabadulni tőle a nap végén. Ott áll a polcomon, de nem hinném hogy még valaha érte fogok nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Klau1209

2018. december 14.

Pár napja keresem már ezt a parfümöt, nem szerettem volna rendelni. A westendben találtam meg ma az ezüstmánia sziget nevű kis árusnál, meg is vettem, örültem a fejemnek. 😄 Iszonyatosan tetszik az illata, imádom, és tényleg nagyon tartós! Szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Luna1024

2018. október 17.

Kezdeném azzal, hogy az eredeti La Vie Est Belle sajnos nem a szívem csücske: másokon - megfelelő mértékben! - nagyon finom, nőies édesség, de rajtam nem mutat szépen: sajnos a bőröm nagyon kihozza a praliné illatjegyét (mint mindig...), és furcsa, égetett cukros "szagot" áraszt. Emiatt sose került igazán közel a szívemhez, akárhányszor tettem vele próbát, végül mindig eladás lett a vége. Aztán egy napon, egy vásárláshoz kaptam eme illatból egy pici fújós mintát (köszönöm!). A márkáról csak annyit tudtam, hogy igényes másolatokat gyárt, így pl. arról se volt fogalmam, hogy a kezemben tartott illat - Celebrity Woman - minek a dupe-ja. Jól meg is lepődtem: "de hisz ez La Vie Est Belle! Hmmm, fincsi, és milyen szofisztikált... És hol az égetett-cukros borzasztó mellékzönge? Ja, az nincs, így már egész kellemes...". Szóval az az igazság, hogy összességében nekem jobban tetszik az eredetinél. Szinte tökéletes másolat, azzal a különbséggel, hogy kihagyták belőle azt a fura pralinés akkordot, amit nem szeretek, plusz mintha egy fokkal kevésbé lenne édes - de ezt lehet, hogy csak bemesélem. Szintetikus mellékzönge zéró, ez megint egy óriási piros pont. :) Tudom, hogy a LVEB a világ egyik legnépszerűbb illata, ennél fogva végtelen másolata létezik, de szerintem ez kiemelkedik közülük, és ha semmiképp nem szeretnétek megvenni az eredetit, próbáljátok ki ezt, szerintem jól jártok vele. :) Azért a "két fújás, és nem több" szabály itt is él, ennél többet légyszi ne, mert nagy dózisban tömegoszlató fegyvernek minősül. :D Hiperérzékeny bőrömet nem bántja, ez is fontos lehet.
Nem mondom, hogy rohanok megvenni, mivel maga az illatvilág nem az enyém, egyszerűen nem én vagyok (meg amúgy is: ha már LVEB, akkor inkább a L'Absolu verzió), de azért finom illat, és másolatként az egyik legjobb, amit éreztem, inkább ezt díjazom most a pontokkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)