Yodeyma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eternity, Módosítva: 2021. március 18.

Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml

Lancome Miracle inspirálta illat

eternity

2021. március 18.

Direkt azért regisztráltam ide ezt a parfümöt, mert annyira meglepődtem rajta, hogy jobb, mint az eredeti valaha! Fiatalabb koromban elhasználtam a Lancome Miracle-ből egy üveggel és sosem lettünk akkora barátságban, nem vettem újra. Amikor a Yodeymákaf kezdtem most tesztelni először ez fogott meg, hogy de nosztalgiáznék vele egyet. Hát alaposan meglepett! Ez finomabb, mint az eredeti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 18.