Yunsey

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyszandi94, Módosítva: 2012. december 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Egy lépésben teszi kezelhetőbbé és rögzíti a göndör fürtöket, kondícionál. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajat. Volument, lágyságot ad. Úgy kívül, mint belül kezeli a hajat. A vizes fázis belülről hat aktív kondícionáló összetevőkkel és fehérjékkel, melyek javítják a hajszerkezetet. A zöldtea kivonat erősíti a hajat, és optimális kondícionálást biztosít. A szilikon-fázis külsőleg ápolja a hajat: Lággyá, fényessé, volumennöveltté teszi azt. A fésülést megkönnyíti. Nem kell kimosni.

truska

2014. július 18.

most éppen én is ezt használom:D nekem nagyon bejön hogy nagyon könnyű vele kifésülni a gubancolódó hajam, ha nem szárítom utána meg akkor nagyon szép hullámos lesz( igaz hamar kilógja magát) Hatalmas adag, szerintem, nagyon sokáig elég. Főképp azért vettem meg, mert már untam a nehéz balzsamokat, meg már túl hamar zsírosodott a hajam, balzsam nélkül viszont reménytelen kifésülni. A szilikon miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Audi

2013. október 4.

nekem ez az egyik kedvenc hajápolóm .fodrászkellékesnél vettem ,kb egy éve és még mindig van benne :) nem zsírosítja a hajamat, ellenben olyan puha és száldosó lesz tőle, el sem hiszem hogy ez a z én hajam :) könnyen fel lehet rázni, és nagyon finom az illata. félhosszú hajra kb 3-4 fújás elég .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 4.

nagyszandi94

2012. december 4.

Úgy éreztem szüksége van a hajamnak egy kondicionálóra és a fodrászkellékesnél őt szúrtam ki :) Én törölköző száraz hajra szoktam fújni szárítás előtt. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajam és mellette táplálja is, érezhetően puhább lesz. Az illatát is nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid