Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betti921215, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

galagonyanya

2014. november 28.

Én éjszakai krémnek vetettem be, számomra fontos az, hogy ne legyen alkohol egy arcápoló termékben, hidratáljon, ne szárítson. Teljesen jó eddig, picit tényleg... hát, nem is zsírosnak mondanám, de gazdagabb az összetétele, és így télen ez kell. Az illata kimondottan kellemes, és allergiás sem vagyok rá, sőt a korábbi allargiás kiütéseimre is kenhetek belőle (dekoltázson) mert nem árt, sőt. Szóval én újraveszem, pontosabban újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

ivor

2014. április 17.

nekem már ez is túl zsíros így én éjszakai krémként használom, úgy tökéletes, bár a rosacean semmit sem enyhített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 17.

doriprivat

2013. február 20.

Nálam allergiát váltott ki. Pedig "active sensitive".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Nálam allergiát váltott ki. Pedig "active sensitive".

kmaja

2013. január 17.

Mint ahogy az Yves Rocher kipirosodásra való arckrémnél írtam, jellemzően ezt a krémet használom, felváltva a kipirosodásra valóval. Ez a lágyabb, a másik a zsírosabb. Ez inkább nyárra illetve nappalra való, a másik télre vagy éjszakára.
A kipirosodáson igazán nem segítenek, de nem is rontanak rajta és nagyon jól hidratálják az érzékeny bőrt.
Ezen az áron (érdemes -40%-os áron venni akcióban vagy képeslappal) egy nagyon kellemes arckrém, ha nem várunk tőle csodákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

poppy

2013. január 16.

Az illata miatt vettem meg, mert a tester-ből kentem egy kicsit a kézfejemre, és akkor nagyon megtetszett. Viszont amikor hazavittem és kibontottam a csomagot,érdekes módon már nem ugyanazt az illatot éreztem. Már egy jó ideje használom, a T-vonalon kívül az egész arcra kenem. Mennyisége sokáig elég. Hidratáló hatása nekem kicsit kevés, főleg így télen. Zsíros T-vonalra meg túl sok...Szóval igazából nem tudom hova tenni még most sem igazán ezt a krémet. Elhasználom, de újra nem veszem, pláne nem ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).