Yves Rocher

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: Linduka, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Virágzó citrus illatú EDT

Ár: 4500 , Eladó: nagygabi
Állapot: 100/ 85 ml, Helyszín: Budapest, XII. MOM Park, fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy +posta

Sisszy

2020. november 10.

Picit fanyarkás citromos illat. Abszolút felejthető egyébként, az illata kb 30 percig volt rajtam, semmiképp nem veszem újra. Gyenge testpermet, ennyi pénzért vannak jobbak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

bernadettu

2018. augusztus 3.

Anyukámtól kaptam ajándékba, az elején tényleg fura vegyszer szaga van, de utána kellemes citrusos, sajnos nem tartós, de EDT-től mást nem várhatunk. Azért vonok le pontot mert pl. tartósabb illatú testpermeteket lehet ennél olcsóbban is kapni, szerintem túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Pampilla

2017. október 9.

Kicsit olyan semleges illat nekem,ha biztosra akarok menni akkor szívesen fújom magamra. Valahogy még nem került közel hozzám ez az illat,nem igazán tudom hova tenni,még barátkozunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 9.

BczrDrnn

2017. augusztus 21.

a boltban végig szaglásztam az egész kollekciót. túl sok különbséget nem találtam az egymás után "tesztelt" illatokban igy az orromba ragadt rengeteg illat közül szinte hasraütés szerűen ezt vettem meg. egyáltalán nem bántam meg. az előtte használt low budget testpermetek és parfümnek csúfolt lőrék után egyszerűen imádom! elég reggel befújnom vele magam és ha nap végén én nem is, más még mindig érzi rajtam. ezelőtt mindig imádtam a túl édes, édesség/süti illatú permeteket de megcsömörlöttem tőlük. ez is nagyon finom, édeskés illatú, de érezni rajta azt az enyhe savanykás illatot amitől igazán citrusos és kellemesen természetes lesz. teljesen bele szerettem. reggelente alig várom, hogy befújhassam vele magam. a reggeli készülődéseim fénypontja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Linduka

2017. május 17.

Amikor megvettem a buszon hazafelé leültem, és a kezemen szagolgattam. Vissza akartam vinni! Töprengtem, hogy mikor tudom leghamarabb visszavinni, mert borzasztónak találtam. Az üzletben valami furcsa sugallatra megvettem, de nem voltam biztos benne, hogy tetszik. Mindegy nő vagyok, nem mindig hozok józan döntést vásárláskor. De szerencsére megismerkedtem vele, és most már napi szinten használom. Ez az irodába járós illatom. Szeretem. A végső csapás, hogy megkedveljem az volt, hogy az öltözőbe egy leányzó ezzel volt befújva és akkor éreztem máson is, hogy milyen finom. Nagyon különleges. nem szokványos, egyedi illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

senskin

2016. szeptember 21.

Az egyetlen kollekció amiben találok némi fantáziát és ő a legjobb benne. Narancsos karakteres mégis szolid illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

PerfumePippi

2016. június 27.

Kicsit hezitálok, hogy hány csillagot adjak. Ezt az illatot akkor szereztem be, amikor piacra dobták, mert akkor kiéreztem belőle egy olyan citrusos illattípust, amit régóta kerestem már, ez az illat egyfajta nagyon magabiztos, pozitív életérzést sugárzott. Azzal továbbra is egyetértek, hogy ez az illat nagyon hűen közvetíti azt a mediterrán temperamentumot, amit én spanyolokon érzékeltem sokat: "most jöttem a zuhany alól, tiszta és jólápolt vagyok"...De több év alatt sem tudtam elhasználni azt az egy üveget, mert rajtam művi, enyhén rozsdás hatása lesz. Ahogyan nagyjából a többi citrusos illatnak is. Azért jó volna egyszer olyan emberen megillatolnom, akin az édeskés-fás hatása érvényesül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 27.

allebag2

2016. május 5.

Hát, nem tudom...A citrusos illatkreációk a kedvenceim, de amikor ezt magamra fújtam, valami iszonyatos erős, torokkaparó vegyszerszagot éreztem, és sajnos rajtam nem is szelídült citrusossá. Végig émelyegtem tőle hazafelé, le kellett ülnöm a buszon. Viszont a tartósságával valószínűleg nincs gond, mert alig tudtam levakarni magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Kodi

2016. április 16.

Nekem ez annyira nem is citrusos, inkább húzós, tisztítószeres indítás jellemzi, mint a DKNY parfümöt vagy a Gucci Envyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Gesztenye01

2016. február 28.

Elsőre megfogott az illata, megszagoltam és pár napon belül visszamentem és megvettem. Gyakran használom, nagyon vidám illata van, citrusos de mégis külenlegesebb mint a sima citrus illat. Nem túl tartós, de hát csak toilette... Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.