Yves Rocher

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Buklika, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Az alapozó véd a szennyeződésektől, és frissé varázsolja az arcbőrt. Természetesen helyreállítja bőr egyensúlyát, miközben véd a szennyeződésektől az aphloia kivonatnak köszönhetően. Ez az apró növény, amit Madagaszkáron termesztenek, híres a kiemelkedő javító és védő képességeiről. Mindezek mellett az alapozó gyöngyhatású, élénkítő tulajdonságokkal rendelkezik. A gyöngyhatás optikailag korrigálja a bőrt, biztosítva így az arc fiatalos megjelenését. A gyöngy hatásnak köszönhetően az alapozó tökéletes hatást nyújt, elfedve az apróbb hibákat. Az eredmény hibátlan és ragyogó arcbőr. A termék finom textúrájának köszönhetően nem nehezíti el az arcbőrt, nem ül bele a ráncokba és friss kinézetet kölcsönöz."

12 árnyalatban kapható

Petoniab

2021. február 9.

Előző személy véleménye leírja pontosan azt, amit én is tapasztaltam. Nyom nélkülit használtam, akciósan vettem én is ezt.
Használható egy alapozó, de nekem nyom nélküli jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Használható egy alapozó, de nekem nyom nélküli jobban bejött.

Lilly92

2020. november 2.

Először is egy óriási piros pont az Yves Roccher-nak, amiért végre sikerült világos bőrre is alapozót gyártaniuk.

Pozitívumok:
- Szép,szaténos hatása van
- Egészséges fényt ad az arcnak
- Fényképen gyönyörűen mutat
- Nem szárít, nem irritál, nem okoz pattanásokat

Negatívumok:
- Közelről nem néz ki kifejezetten jól, beleül a pórusokba, ráncokba, kiemeli a száraz részeket
- Kb. 5 órát bír ki, lehetne tartósabb

Egyéb infók:
- Közepes fedése van

Én akciósan vettem, így ár-érték arányban egészen korrekt alapozó. 5 csillagot nem tudok neki adni, de nagyon nehezen találok színben hozzám passzoló alapozót, ami még minőségben is vállalható, úgyhogy a 4 csillagot megkapja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Pozitívumok:

- Közepes fedése van

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.