Yves Rocher

Ár:   10 490 Ft és 14 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   10 490 Ft és 14 590 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Az Ambre Noir, a hódításra kész férfi illata magában egyesíti a pacsuli intenzív, fás illatjegyét a tonkabab nyers érzékiségével.

A cédrus felejthetetlen vibrálást ad a kompozíciónak, a levendula pedig a férfias eleganciáért felel.

A valódi telepített erdőgazdaságból származó bükkfa kupak kortalan eleganciát kölcsönöz az Ambre Noir üvegének.

Növényi eredetű összetevők: pacsuli, vetiver és bergamott illóolajok, kardamom-, mandarin-,cédrus-, elemi- és levendulamagvak, a viola és a tonkabab levelének esszenciái.

Ár: 5000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: új, celofános 50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

HDorina

2018. szeptember 25.

Termékmintaként próbáltuk ki. Csábító, férfias, fás, erős illata van. Nem tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

eveartstar

2018. augusztus 1.

Up:
Téliesen mélyen ámbrás, még mindig eszméletlen finom a páromon!
Nincs is hozzá hasonló illat!
Féláron az 50ml egész télre, alkalmakkor teljesen jó!

Két éve nagy kedvenc ez a parfüm. A páromnak nagyon jól áll, és tartós rajta.
Nem is értem miért kapta a sok lehúzást ez az illat... A páromnak ezt választottam annó karácsonyra. Mielőtt megvettem volna, őt is beinvitáltam az üzletbe, hogy hogy tetszik neki. Nagyon örültem, hogy egyezik az ízlésünk. Ez egy nagyon pasis melengetően fás illat. Télre különösen jó! És ráadásul egész nap tartós! Még csak hasonlót sem találtunk a drágább kategóriás parfümök között, amikhez még külön tanácsot is kértünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Up:
Téliesen mélyen ámbrás, még mindig eszméletlen finom a páromon!
Nincs is hozzá hasonló illat!
Féláron az 50ml egész télre, alkalmakkor teljesen jó!

Két éve nagy kedvenc ez a parfüm. A páromnak nagyon jól áll, és tartós rajta.

Joe38

2018. február 6.

Most találkoztam másodszor Yves Rocher illattal.....
Azt kell mondanom,hogy ott az üzletben a próbánál máris szimpatikus volt a többi férfi illat között...
Végül ezt az illatot választottam.
Itthon először este próbáltam ki,aztán egy másik nap reggel magamra fújtam,hogy had szóljon.
Az esti felfújás nagyon szimpatikus volt.Eléggé tetszik nekem ez a balzsamos ,fás tónus ,ami a meghatározó az illatban.
Az "Amber" részébe én most nem mennék bele,mert azon túl, hogy nincs is az összetevők között,nem is feltétlen
ebben az irányban nyújt pozitív élményt az illat! Ugyan a Fragrantica írja a borostyánt ,
de magán a dobozon lévő összetevő lista sem említi azt!Így én sem firtatnám a névadás mivoltját...viszont:
A "Noir" szó a nevében mindenképpen találó....van egy nagyon szép "édeskés,sötét vonal" benne,
ami szépen végigkíséri az egész leszáradást!Bármilyen "Noir" is ez ,igazából téli illatnak szerintem tökéletes!
Egy édeskés-keleties felhang pedig tovább színesíti számomra az összhatást.
Nekem nagyon tetszik!Nem vagyok egy Yves Rocher rajongó,de ez most bejött nekem!
Az illat minőségi és számomra meglepően jól teljesített mind éjszaka és mind a nappali használat során..
Itt jegyzem meg ,hogy mindezen tesztek most téli időszakban ,hideg időben voltak és nem tudom ,
hogy melegben is hasonlóképpen viselkedik-e rajtam az illat!Meglátjuk.
Különösen tetszik ,hogy érdekes és természetes összetevőkből áll a parfüm.
Valahogy érződik a minőség belőle és egyáltalán nem hétköznapi illat!
És még fel vélek fedezni benne egy amolyan nem mai hangulatot is ,amitől kifejezetten "vintage" érzésem van.
Örülök ,hogy erre esett a választásom és szerintem egy jó erős 4 csillaggal megállja a helyét a minőségi polcon!
Megadnám neki az 5 csillagot is,de egy kicsit drágának találom és ez egy kicsit visszatartó tényező!
Akciósan-féláron viszont ragyogó ár/érték arányú vétel lehet! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 6.

Most találkoztam másodszor Yves Rocher illattal.....
Végül ezt az illatot választottam.
Egy édeskés-keleties felhang pedig tovább színesíti számomra az összhatást.
hogy melegben is hasonlóképpen viselkedik-e rajtam az illat!Meglátjuk.
Különösen tetszik ,hogy érdekes és természetes összetevőkből áll a parfüm.
Valahogy érződik a minőség belőle és egyáltalán nem hétköznapi illat!
Akciósan-féláron viszont ragyogó ár/érték arányú vétel lehet! ;)

Pascal

2017. július 13.

Ezt is kipróbáltuk, megvan kb. 6 hónapja, így még télen is volt alkalmam használni. Tartósság átlagostól gyengébb - 2-3 óra, utána már csak nagyon a bőr közelében érezhető valami, az ára ehhez képest magas. Nem szeretnék illatcsíkot húzni magam után, de azért többet vártam.
Ha javítanának a tartósságán, akkor az értékelés is jobb lenne.
Kifújkálom a maradékot és - talán - megmarad emléknek, hogy volt egy ilyen is.

A csomagolás nálam amúgy sem elsődleges és a termék fő funkciója, feladata számít számomra, itt meg különösen nincs nagyon mit mondani róla - szögletes (de tény, hogy elismerésem azoknak, akik hajlandóak egy "palack" nagyszerű tervezésére és formai egyediségére áldozni).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

Ha javítanának a tartósságán, akkor az értékelés is jobb lenne.
Kifújkálom a maradékot és - talán - megmarad emléknek, hogy volt egy ilyen is.

annushka88

2016. május 7.

Hu, en ezt majdnem megvettem magamnak, egyaltalan nem esett le, hogy ferfi illat. Testverkejevel egyutt annyira szep a csomagolasuk, es annyira jobban vonzott, mint a tobbi uveg a boltban, az illatuk is pont olyan nedves fold illat amit szerettem volna (she woodosat kerestem ibolya nelkul) , de mire perdultem fordutam eltunt a csuklomrol, igy csak halovany emlekem van, milyen is volt. Ez meg annyira nem relevans, mert nem ferfinak, hanem sajat reszre kerestem, de talan aki vonzodik a szaraz fa-bor illatokhoz no letere, az szaglassza meg, talan jobban mukodik a tartossaga, mint rajtam. Finom amugy, de nem tunt tul karakteresnek ferfi illatokhoz merten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

emb1p3

2016. január 26.

Hát, azért egy pontnál jobbat érdemel, egy lineáris komfortillat, ami az elég tompa citrusos kezdés után egy definiálatlan fás alappá szárad. Tény, hogy sötét ámbraként teljesen értelmezhetetlen, de ne tévesszük már el a pályát, ez nem a Hungaroring, hanem a BKV, inkább a jolly joker ajándék Avon parfüm-kategóriában versenyez az Ambre Noir, azoknál a katalógusklónoknál pedig sokkal hívogatóbb és összehasonlíthatatlanul dekoratívabb. Kuponnal/leárazva teljesen korrekt vétel, még a gyatra tartóssága ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

ha a szórófejnél szagolod meg finom, viszont kifújva semeddig nem tart. a csomagolása szép egyedül. kár érte:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

vivuss87

2013. október 16.

Teljesen furcsa ezt olvasni róla. A párom egyik nagy kedvence. Szerintem elég férfias illat, és még este, ha hazaér a munkából akkor is érzem rajta. Nekem nem a kedvenc illatom, de nem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Laci

2013. október 16.

Nagyon gyenge, 1 óra múlva, mintha nem is fújtam volna magamra. Nevében Noir csupán, pelyhes kiskakasok első ámbra-próbálkozásához jó lehet, de amúgy nálam megbukott. Kár volt szegény bükkfát ezért háborgatni. Egy perces néma csend minden bükkfáért, amely ezért a kupakért adta életét. Nullás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Cinnamal, Citral, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.