Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az édes cseresznye illatával és a lágy textúrájával enyhén világosan csillogó fényűvé varázsolja ajkait.

Rebarbara27

2020. június 14.

Èn ajakápoló függő vagyok. De olyan szintem, hogy minden zsebemben lapul egy, ha meglalàtok egyet meg kell vennem. Ezt megláttam a boltban és megvettem. Nem is fordult meg a fejemben, hogy színes. Mikor először felkentem pipa voltam, hogy nah ezt jól mellé fogom kenni mindig stb. Ami így is van. De többen megdicsérték milyen jó színe van milyen szép. Aztán megdöbbentem, hogy milyen jól àll tényleg. És itt is azt olvasom, hogy a színéért más is odavan. Hidratàlàsra 5-ből 4 pontot adnék. Hàtràny, hogy tükörben kell felvinni, mert könnyű mellé kenni. De a színe 100pontos nàlam, ezért 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

bvbv

2020. január 8.

Annyira szeretem a színét, hogy szinte minden nap használom! Elfér alá előtte egy kis hidratáló, mert ilyen hatása abszolút nincs! Mindig újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

AmiraNayati

2019. szeptember 21.

Nem mondanám,hogy hidratál, de nem is ezért vettem. Eléggé fakó és vékony szám van, de ez a kis ajakbalzsam szépen feldobja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

drzhczk

2019. május 7.

az örök kedvenc. gyönyörű a színe, isteni az illata, és szuperül hidratál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

az örök kedvenc. gyönyörű a színe, isteni az illata, és szuperül hidratál!

sara1980

2019. március 13.

Krémes, valóban cserszényés, jól hidratál, minden szempontból megfelelő, és még egy kis pirosa színt is ad a számnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

BNYEdina

2018. október 15.

Pont megfelelően hidratálja az ajkakat. A színe nem zavaró, könnyen felszívódik, nem zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

katonka

2018. július 25.

Évek óta használom. Nem szárítja a szám, kellemes illat és szép szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Évek óta használom. Nem szárítja a szám, kellemes illat és szép szín.

madseason

2018. június 8.

A többi Yves Rocher ajakápolóhoz hasonló textúra, közepesen hidratál, kellemesen színez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

wildrose

2018. május 26.

Nagyon jó illatú, enyhén pirosas színű ajakápoló, eléggé zsíros és csúszós réteget hagy, és csak lassan szívódik fel. Közepesen ápol, de megelőzésre, ajakszínezésre tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

lemontree

2018. május 2.

Az illata jó és ad egy kellemes színt az ajkaknak. Viszont kevésbé hidratál mint a sima makadámdiós, télen nem ér semmit, pluszban a színe még jobban kiemeli a száraz részeket. Nem tud számomra többet, mint egy "mezei" ajakápoló, nem is nagyon fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.