Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az édes cseresznye illatával és a lágy textúrájával enyhén világosan csillogó fényűvé varázsolja ajkait.

sara1980

2019. március 13.

Krémes, valóban cserszényés, jól hidratál, minden szempontból megfelelő, és még egy kis pirosa színt is ad a számnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

BNYEdina

2018. október 15.

Pont megfelelően hidratálja az ajkakat. A színe nem zavaró, könnyen felszívódik, nem zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

katonka

2018. július 25.

Évek óta használom. Nem szárítja a szám, kellemes illat és szép szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Évek óta használom. Nem szárítja a szám, kellemes illat és szép szín.

madseason

2018. június 8.

A többi Yves Rocher ajakápolóhoz hasonló textúra, közepesen hidratál, kellemesen színez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

wildrose

2018. május 26.

Nagyon jó illatú, enyhén pirosas színű ajakápoló, eléggé zsíros és csúszós réteget hagy, és csak lassan szívódik fel. Közepesen ápol, de megelőzésre, ajakszínezésre tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

lemontree

2018. május 2.

Az illata jó és ad egy kellemes színt az ajkaknak. Viszont kevésbé hidratál mint a sima makadámdiós, télen nem ér semmit, pluszban a színe még jobban kiemeli a száraz részeket. Nem tud számomra többet, mint egy "mezei" ajakápoló, nem is nagyon fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Cannes

2018. április 27.

Nagyon jo az ara is nagyon kedvezo kellemes az allaga nagyon szep a szine

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 27.

Nagyon jo az ara is nagyon kedvezo kellemes az allaga nagyon szep a szine

novakagie

2018. február 24.

Megmondom őszintén, nem vagyok oda a meggyes termékekért. Random akadt a kezembe, hogy szintet lépjek a törzsvásárlói programban, de ha már megvettem, nyilván elhasználtam. A kókuszos, és a málnás nekem jobban bevált, de amire használnia kell, arra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Mona86

2017. december 21.

Ajándékba kaptam, korábban nem használtam még színezett ajakápolót. Szerintem szép a színe, de inkább nyáron tudnám elképzelni magamon, ilyenkor télen kicsit túl erős. Az illata nagyon kellemes, az ápoló hatásával is meg vagyok elégedve. Számomra hozza, amit egy ajakápolótól el lehet várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

HFanni22

2017. november 17.

Engem a nagyon erős színe fogott meg. Egyszerűen csodás, erős, akár egy rúzs! Ugyanakkor szemben egy rúzzsal, természetes hatása van. Az illata nagyon finom. Évek óta újraveszem, ha színezett ajakápolóra vágyom, csak ez jöhet nálam szóba. Jobb még nem akadt a kezem közé, pedig sokat kísérleteztem, sok terméket kipróbáltam már. Egy lehelletnyit jobban ápol, mint a Labellók, de a cserepes szájat nem gyógyítja meg. Kellemesebb a textúrája is a Labellókénál. A színe természetesen hamar lejön (nem is ígér tartósságot, ajakbalzsamtól nem lehet elvárni), bár ha a catrice ajakkontúrját használom alapnak, és lemattítom, viszonylag hosszabban marad az ajkamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.