Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. szeptember 27.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A napsütés melege és az érett eper íze puhává és enyhén árnyalttá varázsolja ajkait.

HDorina

2019. augusztus 31.

Fini epres illata van. Enyhe színt ad az ajkaknak. Hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Fini epres illata van. Enyhe színt ad az ajkaknak. Hidratál.

aszilvia

2019. május 18.

Nem egy nagy durranás, sőt, amolyan kis gagyi. Nem mondanám, hogy annyira hidratálná a számat. Ad az ajkaknak némi fáradt piros színt, ami kifejezetten nem szép. Az árát semmiképpen nem éri meg ez a termék, véleményem szerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Wera12

Korcsoport: < 18
2019. május 17.

Semmi különbséget nem tapasztalok a cseresznyés és e között, a színük kicsit már a hidratáló hatásuk azonos, nem annyira jó de elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 17.

PinkMcFreeze

2019. március 2.

Pár éve kaptam egy ilyen ajakápolót névnapi ajándék csomagomban ez is benne volt. Még mindig megvan és alig fogyott belőle 😁 Szerintem szörnyű, hogy kb. semmi hirdratáltságot nem ad az ajkaknak, de max egy kis enyhe pirosas szìnt. Ha teljes áron kéne megvenni akkor túl árazottnak gondolom, mert egy fele annyiba kerülő Balea vagy Isana vagy No name termék is képes legalalább ezt a szintet hozni. Újra venni nem fogom, de most a jó idő közeledtével lehet gyakrabban előveszem. A szìnnek, illatnak, állagnak tudok 2* adni 💋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Bandita13

2019. január 10.

Nagyon szárít! AZ eddig próbált márkák közül ez a legrosszabb. :( A színe és az illata miatt kapott 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

RDTIMI

2018. november 1.

Nagyon jó az illata és a színe is szép, viszont nagyon szárítja a számat. Ezért sajnos csak ritkán használom, vagy ajakápoló fölé, csak a szín miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Benedetta88

2018. október 23.

Örök kedvencem.Mindig van nálam.Kellemes, természetes színt ad, finom az illata és ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

nusmanna

2018. október 18.

Erőteljes illata van, nekem tetszik, de másoknak lehet, hogy ez már túl erős. Sztem nem különösebben erős az ápoló hatása. Csodákat biztos, hogy nem tesz, de lehet, hogy semmit sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

VargaViktoria

2018. június 20.

Napi rutinhoz tartozik nalam a balzsam, van ebbol egy a taskamban. Nagyon jo az illata, enyhe szinezett hatas. De nem tartos. Egy masik markat jobban preferalok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Massacre

2018. június 12.

Kicsit féltem attól hogy színezett, de igazából az én számon csak egy nagyon enyhe fény látszik ebből a színből, inkább élettel teli "színt" ad. Ennek nagyon örülök mivel a színteleneket preferálom, de ennek nem tudtam ellenállni mivel epres. Nem is csalódtam, én nagyon keveset szoktam használni mivel idegesít ha érzem hogy van valami a számon, de ennek annyira jó az illata hogy ezt is elnézem. Nincs szükségem sok hidratálásra, nem extrémen cserepes a szám, inkább csak a folyékony rúzsok előtt/után ajánlott használnom, de ezt szívesen kenegetem napközben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!