Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A shea vaj krémes textúrájával ápolja és megnyugtatja a sérült és irritált ajkait, mely hosszantartó komfortérzetet biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Harold

2021. március 20.

Egyik legjobb ajakápolóm. Jól hidratál, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Egyik legjobb ajakápolóm. Jól hidratál, finom az illata.

Fitzsimmons

2020. november 28.

Amióta megszűnt a makadámdiós ajakbalzsamjuk, a karitésra álltam át (ami időközben új külcsínt kapott), és hasonlóképpen megbízható. Reggel és este használom, lefekvés előtt, remekül hidratál. Extrém hidegben ha nagyon kiszárad, már nem elég, de ez ritka, a hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Zafado

2020. január 2.

Olyan kis semmilyen, aki használt már natúr shea/kakaóvajat, vagy egyéb ilyen cuccot az tudja, hogy az ugyan nem szívódik be, csak a bőr felső rétegét hidratálja. Pont ennyit tud ez is. Az isana 290 forintos alap ápolója is jobb ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Lorena

2019. október 30.

Nekem ez AZ ajakír. Hidratál, nem ragad, rúzs alá is tökéletes. Évek óta használom. Néha kipróbálok mást, se mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

gedozs

2019. augusztus 8.

Ez az első ajakbalzsam, amit elviselek magamon. Naponta 2x használom, reggel és este. Szépen teszi a dolgát. Kellemes az illata és remekül hidratál. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Babika20

2019. március 11.

Nekem kellemesen hidratál és nagyon nagyon fincsi az illata.

update: úgy vettem észre pár hét használat után, hogy hosszú tűvon szárít! Így marad táskába bedobós SOS megoldás. Kár, mert jó az illata, de így nem szívesen nyúlok hozzá. Inkább hazsnálom a Neutrogenat vagy az Oriflame kis tégelyes univerzális balzsamát. Levonok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Nekem kellemesen hidratál és nagyon nagyon fincsi az illata.

Frizsu

2018. november 8.

Eddig ez az egyik legjobb ajakápoló, amit próbáltam! Télen-nyáron használom, este bekenem, reggelre teljesen rendben vannak az ajkaim tőle.
Sok mindent kipróbáltam, de nekem ez vált be a legjobban. Nem túl csillogó, nem túl illatos, tökéletes.
Már többször újravettem, állandó tartozék! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Már többször újravettem, állandó tartozék! :)

MaFa

2018. szeptember 16.

Azt hittem nincs ennél jobb ajakápoló, viszont amikor télen folyamatosan használtam naponta többször, mert annyira ki volt száradva a szám és egyáltalán nem használt, így kénytelen voltam váltani. Azóta nem vettem újra és nem is tervezem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Nitus90

2018. július 19.

Remekül hidratál és imádom az illatát :) Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Remekül hidratál és imádom az illatát :) Többször újravettem már.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Egy impulzusvásárlást követtem el ennél a terméknél, de nem bántam meg. Hidratál, teszi a dolgát. Illatát szeretem. További Yves Rocher ajakápoló vásárlására ösztönzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol