Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A kókusz illatával és a lágy textúrájával puhává és enyhén gyöngyház fényűvé varázsolja ajkait.

Zsuska88

2021. május 4.

Csak ezt az ajakapolot hasznalom, szepen hirdatal, puhitja az ajkat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Csak ezt az ajakapolot hasznalom, szepen hirdatal, puhitja az ajkat.

liluci99

2021. április 14.

A legeslegjobb ajakápoló amit valaha próbáltam. Vagy már 5x vettem újra mindig más illatúba, de ez volt a kedvencem. Egyáltalán nem drága, nagyon megéri és sokáig elég. A cserepes számat 2 nap alatt rendbehozta. Mindenképpen újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

T_Bettina

2021. április 8.

A legjobb ajakápoló, amit valaha próbáltam! Minden nap használom, tökéletesen hidratálja az ajkaimat, mindenképp újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

evi907

2021. március 26.

Imádom! Minden nap használom, jól hidratál és nagyon jó illata van. Már többször is újravásároltam és ezután sem lesz másképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Emma23

2021. február 7.

Nekem a vanilliás verziója jobban tetszett. Ez nem olyan tápláló. Csak az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

kuglinori209

2021. január 22.

Szerettem, nagyon jó illata van, minimálisan puhább lett tőle a szám, gyorsan beszívta. 4 csillagot adok mert van jobb termék szerintem ami énnekem alkalmas, de az illata nagyon jó, nem láttam rosszabbodást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Kbn90

2020. december 29.

Az illat szuper, de sajnos nem segített. Azért el lesz használva :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Az illat szuper, de sajnos nem segített. Azért el lesz használva :)

KovacsDora

2020. december 17.

Az illata és állaga kellemes, elég nagy kiszerelésű, de kicsit szárítja az ajkaimat, úgyhogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

GabriellaBodnar

2020. október 28.

Finom illat, jó hidratálás, mindig van egy a táskámban. Ár-érték arányban is megfelelő szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Kkitti0126

2020. október 20.

Finom illat,De sajnos sokat nem segített az ajkaim állapotán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

Finom illat,De sajnos sokat nem segített az ajkaim állapotán.

Antioxidánsok: Tocopherol