Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A kókusz illatával és a lágy textúrájával puhává és enyhén gyöngyház fényűvé varázsolja ajkait.

dorii19

2020. május 22.

Ár/érték arányban szerintem teljesen megéri, főleg mikor van valamilyen akció rá. Imádom az illatát. Viszont ha cserepes a szám nem ezt használom... nem igazán tud vele mit kezdeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

galysos

2020. május 17.

Nagyon szívesen használom a kókuszos termékeket, ha parfüm, abban is kedvemre van a kókusz összetevőként.
Illatra és ízre kókuszos, nagyon finoman, nekem tetszik. Puhítja az ajkaimat, jól ápol, de a cserepes vagy szél fújta ajkakkal nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Vevep92

2020. április 18.

Szeretem az illatát, és az ajkaimat is puhítja, viszont elég puha, így tök gyorsan fogy. Szerintem életem első ajakápolója, amit teljesen elfogyasztottam. Szerencsére nem vészes az ára, így emiatt nem baj, hogy újra kell vásárolnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Odriuss

2020. április 17.

Egyet vettem, de azt ki is dobtam, cserepes és száraz lett tőle az ajkam, az illata kellemes, de ez sajnos kevés, pénz kidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Penge

2020. április 11.

Sajnos felejtős...kicserepesíti az ajkakat, nem ápol semmit, sőt. Hiába a finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 11.

mlexa

2020. április 8.

Ez a fajta volt meg nekem, illetve a karácsonyi kollekcióból vettem meg a fenyő lelke típusút. Mindkettőről ugyanaz a véleményem, annak nincs külön oldala. Szóval ezek egyáltalán nem hidratáltak nekem semmit. 10 percenként kenni kellett őket. Így abszolút nem voltak gazdaságosak. Nem értek többet, mint a sima bebe, isana ajakápolók. De azok legalább jóval olcsóbbak. Nem nyűgöztek le egyáltalán, biztos, hogy nem veszek több ajakápolót ott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Jenni9408

2020. február 21.

Nagyon finom az illata.Jól esik használni.Puhítja a kiszáradt számat.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Nagyon finom az illata.Jól esik használni.Puhítja a kiszáradt számat.:)

ZsBara

2020. február 12.

Az illata jó, amíg a számon van oké, de nem hidratál, csak ad egy védő réteget, így csak 4 csillag, mert legalább nem túl drága.
Télen csakis az argán olaj segít rendben hozni a számat meg a Carmex.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Télen csakis az argán olaj segít rendben hozni a számat meg a Carmex.

Mosolyrend

2020. február 2.

Nagyon kedvelem az illatát és nálam az ajkaim hidratálásábam is szuperul teljesít. Rúzs alá is használom a kiszáradás ellen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Fanni95

2020. január 29.

5 napja vagyok boldog tulajdonosa, az irodában egész nap ezzel kenegetem a számat, bevallom főképp amiatt, mert annyira finom kókusz illatú. Az állaga tetszik, az ára baráti, jól hidratál, és amint már említettem, az illata mennyeiiii :D Pedig nem is vagyok egy nagy kókusz mániás ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol