Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A kókusz illatával és a lágy textúrájával puhává és enyhén gyöngyház fényűvé varázsolja ajkait.

Adam1220

2021. december 16.

Ajándékba kaptam és teljesen jól használható. Minőségi ajakápoló nem párszázas vacak. Csodára nem kell számitani viszont hidratál véd és kókuszos ízre illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

pvivi97

2021. szeptember 24.

Legjobb ajakápoló. Elengedhetetlen kókusz illattal. Nem épp a legtökéletesebb hidratálást nyújtja, de egy fél órás/ egy órát történetet kibír. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

viki30

2021. június 18.

Imádtam nagyon jó kókusz illata volt, jól hidratált újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

Imádtam nagyon jó kókusz illata volt, jól hidratált újra fogom venni!

Zsuska88

2021. május 4.

Csak ezt az ajakapolot hasznalom, szepen hirdatal, puhitja az ajkat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Csak ezt az ajakapolot hasznalom, szepen hirdatal, puhitja az ajkat.

liluci99

2021. április 14.

A legeslegjobb ajakápoló amit valaha próbáltam. Vagy már 5x vettem újra mindig más illatúba, de ez volt a kedvencem. Egyáltalán nem drága, nagyon megéri és sokáig elég. A cserepes számat 2 nap alatt rendbehozta. Mindenképpen újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

T_Bettina

2021. április 8.

A legjobb ajakápoló, amit valaha próbáltam! Minden nap használom, tökéletesen hidratálja az ajkaimat, mindenképp újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

evi907

2021. március 26.

Imádom! Minden nap használom, jól hidratál és nagyon jó illata van. Már többször is újravásároltam és ezután sem lesz másképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Emma23

2021. február 7.

Nekem a vanilliás verziója jobban tetszett. Ez nem olyan tápláló. Csak az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

kuglinori209

2021. január 22.

Szerettem, nagyon jó illata van, minimálisan puhább lett tőle a szám, gyorsan beszívta. 4 csillagot adok mert van jobb termék szerintem ami énnekem alkalmas, de az illata nagyon jó, nem láttam rosszabbodást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Kbn90

2020. december 29.

Az illat szuper, de sajnos nem segített. Azért el lesz használva :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Az illat szuper, de sajnos nem segített. Azért el lesz használva :)

Antioxidánsok: Tocopherol