Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. december 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Krémes textúrájával és a makadámia dió olajjal dúsított balzsam védi és táplálja kiszáradt ajkait.

Ár: 1200 , Eladó: Vyvcsyke
Állapot: Új, Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás vagy személyes átvétel
Ár: 500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

zita98

2020. május 10.

Imádom, imádom! Annyira jó az illata, kellemesen táplál is, de ha nagyon kiszárad a szám akkor sajna ő se tud rajta segíteni.
Nagyon kár,hogy megszűntetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

Nagyon kár,hogy megszűntetik.

Heszperida

2020. január 23.

Annyira jó az illata.... legszívesebben megenném :D Hatását tekintve nem rossz, de nekem sajnos néha kevés (legalábbis télen). Viszont egész tartós és nem kell folyton újra kenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

zaofi

2019. december 28.

A kedvenc ajakápolóm, már többször is újravásároltam. Annyi negatívuma van, hogy a többi ajakbalzsamhoz képest gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

miyumiyu

2019. november 14.

Nagyon sok terméket és házi praktikát kipróbáltam már, de ez a termék vált csak be az érzékeny bőrömre, főleg télen. Elég keveset feltenni belőle, mert elegendően hidratál sokáig. Az illata nem tolakodó, enyhén csokoládéra emlékeztet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Rita05

2019. november 14.

Egynek nem rossz, a hidratálása közepes, az illatát én annyira nem szeretem. Az állaga szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Asztraia

2019. november 12.

Én szeretem az illatát, az állaga kissé 'nehezebb', jól kenhető, nagyon jól hidratál nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Koliboli

2019. május 24.

Nagyon kellemes, nem túl sok, természetes hatása van, nincs az a csúszós zsíros érzet utána, mint sok híresebb társánál. mondjuk én ritkán használom, nem mindennap, csak hideg időben olykor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

vkata96

2019. május 1.

Nagyon jó ajakápoló, megfelelően hidratál, jó az állaga, könnyű kenni és az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

BergerHenrietta

2019. március 20.

Télen-nyáron bevált,ha olykor szárazabbak is voltak az ajkaim,vékony rétegben való alkalmazása azonnal segített a problémán. Ha esetleg elfelejteném használni napközben, akkor sem lépnek fel "elvonási tünetek" (mint például egy Labello esetében). Az illata nem túl intenzív, kellemes-természetes, az állaga könnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

sara1980

2019. március 13.

Nagyon kellemes érzés az ajakra felvinni, jó az illata, és kellemesen krémes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Nagyon kellemes érzés az ajakra felvinni, jó az illata, és kellemesen krémes.

Antioxidánsok: Tocopherol