Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. december 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Krémes textúrájával és a makadámia dió olajjal dúsított balzsam védi és táplálja kiszáradt ajkait.

kareszkata

2021. április 12.

Régóta hű "társam", én nagy különbséget nem veszek észre a régi és az új között! Hozzáteszem, napi rendszerességgel használom, télen-nyáron. Az illata vmi mennyei!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

csernapetra

2021. március 10.

Nagyon bevált! Illatos és puhák tőle az ajkaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Nagyon bevált! Illatos és puhák tőle az ajkaim!

missblack99

2021. január 12.

Ez a valaha volt legjobb ajakirem volt, de csak a regi tipusu, ami gyorsan fogy. Az uj ajakapolok sajnos kemenyebbek es lassabban fogynak el, de nem annyira gyengedek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

mkdorina

2020. december 5.

Nekem semmit nem használt. :/ Kényelmetlen viselet, csúszik, mászik. Egyetlen pozitív tulajdonsága az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Heszperida

2020. január 23.

Annyira jó az illata.... legszívesebben megenném :D Hatását tekintve nem rossz, de nekem sajnos néha kevés (legalábbis télen). Viszont egész tartós és nem kell folyton újra kenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

zaofi

2019. december 28.

A kedvenc ajakápolóm, már többször is újravásároltam. Annyi negatívuma van, hogy a többi ajakbalzsamhoz képest gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

miyumiyu

2019. november 14.

Nagyon sok terméket és házi praktikát kipróbáltam már, de ez a termék vált csak be az érzékeny bőrömre, főleg télen. Elég keveset feltenni belőle, mert elegendően hidratál sokáig. Az illata nem tolakodó, enyhén csokoládéra emlékeztet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Rita05

2019. november 14.

Egynek nem rossz, a hidratálása közepes, az illatát én annyira nem szeretem. Az állaga szerintem rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Asztraia

2019. november 12.

Én szeretem az illatát, az állaga kissé 'nehezebb', jól kenhető, nagyon jól hidratál nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Koliboli

2019. május 24.

Nagyon kellemes, nem túl sok, természetes hatása van, nincs az a csúszós zsíros érzet utána, mint sok híresebb társánál. mondjuk én ritkán használom, nem mindennap, csak hideg időben olykor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Antioxidánsok: Tocopherol