Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. december 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Krémes textúrájával és a makadámia dió olajjal dúsított balzsam védi és táplálja kiszáradt ajkait.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jukka

2021. november 29.

Az eddigi legjobb ajakápolóm. Kár, hogy megszűnt. Nem volt zsíros, megfelelően hidratált és az illata mesés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

ronivarga2001

2021. szeptember 30.

Nagyon mű az illata, nem hidratál és az íze sem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Nagyon mű az illata, nem hidratál és az íze sem jó.

Emeskem

2021. július 13.

Egyszer vettem, imádtam, a legjobb ajakápoló, amit valaha használtam, és nincs tele kemikáliákkal. Nagyon finom az illata, az állaga kellemesen krémes, tökéletesen hidratál, véd, puhít minden évszakban.
Mikor legutóbb kerestem, már nem találtam meg, nagyon csalódott leszek, ha már nem lesz elérhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

kareszkata

2021. április 12.

Régóta hű "társam", én nagy különbséget nem veszek észre a régi és az új között! Hozzáteszem, napi rendszerességgel használom, télen-nyáron. Az illata vmi mennyei!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

csernapetra

2021. március 10.

Nagyon bevált! Illatos és puhák tőle az ajkaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Nagyon bevált! Illatos és puhák tőle az ajkaim!

missblack99

2021. január 12.

Ez a valaha volt legjobb ajakirem volt, de csak a regi tipusu, ami gyorsan fogy. Az uj ajakapolok sajnos kemenyebbek es lassabban fogynak el, de nem annyira gyengedek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

mkdorina

2020. december 5.

Nekem semmit nem használt. :/ Kényelmetlen viselet, csúszik, mászik. Egyetlen pozitív tulajdonsága az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Heszperida

2020. január 23.

Annyira jó az illata.... legszívesebben megenném :D Hatását tekintve nem rossz, de nekem sajnos néha kevés (legalábbis télen). Viszont egész tartós és nem kell folyton újra kenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

zaofi

2019. december 28.

A kedvenc ajakápolóm, már többször is újravásároltam. Annyi negatívuma van, hogy a többi ajakbalzsamhoz képest gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

miyumiyu

2019. november 14.

Nagyon sok terméket és házi praktikát kipróbáltam már, de ez a termék vált csak be az érzékeny bőrömre, főleg télen. Elég keveset feltenni belőle, mert elegendően hidratál sokáig. Az illata nem tolakodó, enyhén csokoládéra emlékeztet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol