Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A málna finoman savanykás ízjegyével és a lágy textúrájával enyhén rózsaszínűvé varázsolja ajkait.

Fruzsi

2021. február 28.

Szeretem, hogy van egy enyhe kis színe, finom illata, de a hidratálás nem erőssége. Arra mondjuk nekem a tubusos carmexen kívül semmi nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Csokiskeksz

2021. január 20.

Kellemes illata van és szép, természetes színe az ajkaimon, de sajnos hamar lekopik, így a nap folyamán többször újra kell kennem.
A hidratáló hatása nem kiemelkedő, de én inkább rúzs helyett használom egy kis színnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

AVoracsek

2020. október 19.

Nekem annyira nem vált be. Nagyon megtetszett az illata, ezért megvettem, de nem igazán hidratálja a hidegben kiszáradt számat. Hagy némi színt maga után az ember ajkán, de nem igazán egyenletes. Összességében az én céljaimnak nem felel meg. Két csillag, mert az illata továbbra is tetszik, és ár-érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

kajdjjdjdjd

2020. augusztus 24.

Nem hidratál , pénzkidobás és méghozzá szilikon is van benne😳

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Nem hidratál , pénzkidobás és méghozzá szilikon is van benne😳

papillonlepetit

2020. február 2.

Nem ér el szín erősségben olyan hatást, mint egy Labello, de nem volt rossz egyszer kipróbálni. Az ára viszont miatt (ami már meghaladja a kiírtat) nem éri meg újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

nreka

2020. január 12.

Egyáltalán nem hidratál, csak kicsit megszínezi a szám. Ajándékba kaptam, újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

rosegangela

2019. október 31.

Az illata nagyon jó, viszont nemigazán hidratált. Enyhén szinezte az ajkam. Ujra nem venném, de egyszer megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

dorottyacs

2019. augusztus 7.

Nagyon jó illata van és szép természetes színt ad az ajkaknak .Viszont hidratálni nem kifejezetten hidratál: hamar kopik és nem nagyon szívódik be. Ár-érték arányban viszont nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

kornelly

2019. június 5.

Kellemes gyümölcsös illata van szép színt ad a szájnak.Kicsit zsíros, de nem rossz kis ajakápoló,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

vkata96

2019. június 5.

Régóta terveztem már megvenni, most sikerült. Azt vártam tőle, hogy adjon egy pici színt az ajkaimnak, és kicsit életteltelibbnek látszódjanak. Hát színt azt valóban ad, azzal semmi baj nincs, mert szép és visszafogott, de azzal nem számoltam, hogy azért ez nem egy rúzs, hanem egy ajakbalcsam, tehát csúszkál és nem lehet "pontosan" dolgozni vele, valamint az evés-ivás eléggé megviseli. Ennek meg az az eredménye ugye, hogy úgy nézek ki, mintha két pofára ettem volna a málnát :D Szóval óvatosan kell vele bánni, de egyébként meg szeretem, mint ahogy a többi - nem színes - YR ajakápolót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.