Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A málna finoman savanykás ízjegyével és a lágy textúrájával enyhén rózsaszínűvé varázsolja ajkait.

dorottyacs

2019. augusztus 7.

Nagyon jó illata van és szép természetes színt ad az ajkaknak .Viszont hidratálni nem kifejezetten hidratál: hamar kopik és nem nagyon szívódik be. Ár-érték arányban viszont nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

kornelly

2019. június 5.

Kellemes gyümölcsös illata van szép színt ad a szájnak.Kicsit zsíros, de nem rossz kis ajakápoló,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

vkata96

2019. június 5.

Régóta terveztem már megvenni, most sikerült. Azt vártam tőle, hogy adjon egy pici színt az ajkaimnak, és kicsit életteltelibbnek látszódjanak. Hát színt azt valóban ad, azzal semmi baj nincs, mert szép és visszafogott, de azzal nem számoltam, hogy azért ez nem egy rúzs, hanem egy ajakbalcsam, tehát csúszkál és nem lehet "pontosan" dolgozni vele, valamint az evés-ivás eléggé megviseli. Ennek meg az az eredménye ugye, hogy úgy nézek ki, mintha két pofára ettem volna a málnát :D Szóval óvatosan kell vele bánni, de egyébként meg szeretem, mint ahogy a többi - nem színes - YR ajakápolót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

erasm98

2019. április 7.

Ajakápolást illetően nem a legjobb. Miután lekopik v beszívódik, a szám szárazabbnak tűnik, mint felkenés előtt vlt. Ezért más ajakápolót használok alapnak és ezután használom ezt a málnásat. Azért kap mégis négy csillagot, mert az illatát, az ízét és különösen a színét nagyon szeretem. Pont annyira színezi be az ajkaimat amennyire kell, és nagyon szeretem ezt az árnyalatot. Természetes színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

zakuszka

2019. február 6.

Szuper illatu, eleg harsany szinu hetkoznapi ajakapolo, amit en nem fogok ujravenni, de telire gyakran felkenve elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

nikyptk

2019. február 6.

Szép színt ad az ajkaimnak, jó az illata. Itt vége is a pozitívumoknak. Ápoló hatása a 0-val egyenlő ami mellé zsíros érzet párosul. Csak úgy mindenféle precizitás nélkül feldobni a számra lehetetlen, folyik mindenfelé, fokozott ellenőrzést igényel ha esetleg ennek a használata után akarunk emberek közé menni. Ár-érték aránya nálam közepes.

kepszakadas

2019. január 10.

Szinte vadászni kellett rá, mert olyan régi ez a termék és azóta már sok új ajakápolójuk van. Mégis megérte, mert jórég óta szinte csak ezt használom és egyszerűen imádom az illatát. Nagyon jól kenhető az állaga is. Aki nem annyira szereti, ha kicsit zsíros érzete van egy ajakápolónak, annak semmiképp se ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

EBoglarka

2018. november 13.

Az egyetlen illat, ami bejött az yves rocher ajakápolói közül, mindnek nagyon mű illata van, viszont ez málnás cukorkára emlékeztet és szép színt ad a számnak. Az ára jelenleg 690. Létezik ezeknél jobb ajakbalzsam, gyengén hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

szabs

2018. augusztus 18.

Nekem nem hidratált, inkább zsírosította az ajkaimat, viszont az illata kellemes és szép színt ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

BlackVelvet

2018. június 4.

Nagyon száraz ajkakra a gyógyszertári ajakápolót ajánlom, viszont szimplán minden napos használatra szerintem nagyon jó. Isteni az illata, enyhe színt is ad, nem rosszabb, mint az "agyonsztárolt" drogériás társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.