Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A napsütötte vanília illatával és a lágy textúrájával ápolttá varázsolja ajkait.

Fanni2020

2021. szeptember 21.

Nem gyógyír de csodás illat és szél elleni megelőzésnek jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Nem gyógyír de csodás illat és szél elleni megelőzésnek jó :)

Tirana

2021. március 18.

Akut problémákat nem old meg, de rendszeres hidratáláshiz, szinten tartáshoz tökéletes. Nagyon kellemes az illataés az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Cntnvk

2021. január 25.

Finom az illata, télre vettem mert ilyenkor nagyon cserepesek az ajkaim, de a jó illatán kívűl nem sok mindent produkál. Lehet a tavaszi/ nyári időszakban elég hidratálást nyújt, de télre nagyon kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

zsofien

2020. szeptember 24.

Nagyon szuper illata van és ez az egyetlen pozitívum amit el tudok róla mondani. Szárítja az ajkaimat nagyon, így landolt is a kukába sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Szhojon

2020. szeptember 8.

A legjobb ajakápoló, amit eddig használtam. Imádom az illatát. Nagyon szépen hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Yura

2020. augusztus 10.

Elviselhetetlenül vastag réteget hagy a számon, az íze szörnyű, az illata pedig émelyítően édes, és nem csak a vaníliás, az erdei gyümölcsös se jobb. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Cserne

2020. január 29.

Én nagyon szeretem, valóban nem a legerősebb hidratáló hatással bír, viszont nekem annyira (már) nincs kiszáradva a szám, így tökéletesen elégedett vagyok azzal a hidratálással, amit nekem nyújt. Nekem tetszik a vanília illata is és szép fényt ad az ajkaknak. Nem csodaszer, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Asztraia

2019. november 12.

Mindig szeretek a táskámban tudni 1-2 ajakápolót.
Jó ideje használom ezt a balzsamot, imádom az illatát, könnyebb az állaga, de mégis nagyon jól ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Mindig szeretek a táskámban tudni 1-2 ajakápolót.

abicicaaa

2019. január 27.

Hidratáló hatása kb nulla, az illata miatt vettem meg, de mostanra már az se tetszik, nagyon mű.
Rúzs felé meg no makeup dayeken ad egy szep fényt, de sajnos ennyi. Ha veletlenul megnyalom, a szamba kerul, undorító ize van.
Minden bio, csupa növényi alkotoelemek, vedjuk a kornyezetet blablabla, de sajnos a marka tesztel allatokon. Ismet becsapva erzem magam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Gabica55

2019. január 23.

Ez a legrosszabb ajakápoló amit próbáltam. Semmi hidratálása nincs, hiába kenek fel 10 réteget is akár nem is érzem az ajkaimon.. pénzkidobás teljesen.. Vannak nála sokkal olcsóbb és százszor jobb termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol