Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: eszcsy96, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A napsütötte vanília illatával és a lágy textúrájával ápolttá varázsolja ajkait.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cserne

2020. január 29.

Én nagyon szeretem, valóban nem a legerősebb hidratáló hatással bír, viszont nekem annyira (már) nincs kiszáradva a szám, így tökéletesen elégedett vagyok azzal a hidratálással, amit nekem nyújt. Nekem tetszik a vanília illata is és szép fényt ad az ajkaknak. Nem csodaszer, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Asztraia

2019. november 12.

Mindig szeretek a táskámban tudni 1-2 ajakápolót.
Jó ideje használom ezt a balzsamot, imádom az illatát, könnyebb az állaga, de mégis nagyon jól ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Mindig szeretek a táskámban tudni 1-2 ajakápolót.

abicicaaa

2019. január 27.

Hidratáló hatása kb nulla, az illata miatt vettem meg, de mostanra már az se tetszik, nagyon mű.
Rúzs felé meg no makeup dayeken ad egy szep fényt, de sajnos ennyi. Ha veletlenul megnyalom, a szamba kerul, undorító ize van.
Minden bio, csupa növényi alkotoelemek, vedjuk a kornyezetet blablabla, de sajnos a marka tesztel allatokon. Ismet becsapva erzem magam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Gabica55

2019. január 23.

Ez a legrosszabb ajakápoló amit próbáltam. Semmi hidratálása nincs, hiába kenek fel 10 réteget is akár nem is érzem az ajkaimon.. pénzkidobás teljesen.. Vannak nála sokkal olcsóbb és százszor jobb termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Agnes09

2018. július 28.

Táskába bedobálósnak elmegy. Hidratáló hatása nem sok. Illata jó, fényt ad az ajkaknak. Makadámdiós változata ettől jobb szerintem, illata és fény szempontjából. Ha nagyon száraz, problémás az ajkad válassz mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Erina

2018. július 1.

Sajnos ő sem vált be, mint ahogy a kókuszos sem. Elhasználgatom de nem veszem újra. Nem igazán hidratál, de legalább nem ragad és az illata is kellemes, enyhe, visszafogott. Nagyon száraz ajkakkal nem tud mit kezdeni. Azt hiszem maradok a natúr shea vajnál ajakápolás terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Dephiinia

2018. március 6.

Csodás illata van. Nem ragad, tökéletesen hidratál. Igazán tartós. Ha nagyon ki van száradva cserepesre a szám, éjszakára kenem be vele. Reggelre még mindig érzem rajta egy vékony rétegben. A szám pedig teljesen rendbe jön. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

hsjk

2018. március 5.

A hideg kissé kiszárította a számat, amit azóta sem tudok helyrehozni. Szinte az összes létező ajakápoló márkát kipróbáltam (olcsótól a drágáig, egyik sem segített inkább még rátettek egy lapáttal) míg végül meg nem találtam ezt a kis csodát. Már első használatkor rengeteget segített, az illata pedig nem tolakodó, finom vaníliás. :) Abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

Cu2tka-baba

2018. február 25.

Illat, állag ok. De nem hidratál. Csak kenem kenem, de minek... Kb rúzs alá elég ha épp csak alá szeretnék hidratálni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

marosk

2018. január 22.

Megéri az árát. Nem tagad és nagyon jó állaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Megéri az árát. Nem tagad és nagyon jó állaga van.

Antioxidánsok: Tocopherol