Yves Rocher

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 22.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

"Az Yves Rocher megalkotta az első, tápláló cseresznyeolajban gazdag Ápoló szájfényt, mely tökéletes kombinációja egy ajakbalzsam tápláló hatásának, és egy szájfény csillogásának. Ajkai egyetlen mozdulattal tápláltak, és csillogóak lesznek! Folyékony összetételének köszönhetően nem hagy maga után ragadós érzetet."

10 árnyalatban kapható

Ár: 1499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Yves Rocher Ápoló Szájfény eladó
Ár: 1400 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lilium

2019. szeptember 9.

Akciósan vettem, amolyan kis jutalomnak. Nem vártam sok mindent, arra számítottam, hogy habár a legsötétebb árnyalatot vettem, azért a számon nem lesz intenzív. Sötétebb nude, amit kb három óránként frissíteni kell. Az illata kellemes, de nem zavaró és egyáltalán nem szárít, mintha egyenesen puhább lenne a szám..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

sdorcii

2019. február 24.

Mikor megláttam a boltban, azt hittem végre megtaláltam életem legszebb barna szájfényét. Leswatcholtam, ugy nagyon szép színe volt, de egyébként az ajkakon árnyalatni eltérést mutat csak, azt meg kb csak én veszem észre. Alapvetően viszont szép csillogást ad az ajkaknak és rettentően jól ápol. Az illata szerintem nagyon jó, sokáig érzem az ajkamon, de egyáltalán nem zavaró. Ha másnak nem, egy drága ajakápolónak jó lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

RitaL

2018. december 30.

Szájfénynek tényleg nem nagy durranás, de nálam az egyik legjobb ajakápoló. Minden repedezést megszüntet, és szinte egész nap nem is kell mással kennem, csak egyszer, max kétszer ezt újrakenni. Én ezért 5 pontot adok, akkor is, ha a szín maga tényleg nem különösebben feltűnő (inkább eltűnő...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Anett0721

2018. szeptember 7.

Nem szeretek lepontozni olyan márkától terméket, amely márkát szeretek, de a szájfényük olyan, mint a bánatos lepkefing. Naracs színben választottam nyárra, hát hozzá sem nyúltam egész nyáron ugyanis olyan mintha megnyaltam volna a szám..kis nedves fény de szín semmi és 10 percen belül eltűnik. Ennyi. Azt hiszem ízre-illatra sem nagy szám de az meg annyira nem maradt meg bennem hogy nem is emlékszem. Olyan, mint egy ajak olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

daisydream

2018. február 6.

Narancssárgás árnyalatban vettem meg,de sajnos teljesen átlátszó, semmi szìne nincs. Nagyon mellényúltam ezzel a termékkel. Egy fél óra elteltével már fénye sincs, bár még érzem, hogy ott van a számon. A két csillagot a tartósságáért adom, bár ìgy, hogy csak én tudok róla hogy rajtam van nincs sok értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

zsofi017

2017. november 8.

Nekem az egyik legsötétebb árnyalat van meg (ha nem a legsötétebb) és köztem és egy barátnőm között ez a párbeszéd zajlott le:
- Vettem egy szájfényt, most is az van rajtam.
- Teljesen megérte.
- Miért?
- Egyáltalán nem látszik.
Szóval nem valami ütős a színe :D Kis árnyalatot ad... talán a cseresznyés labello színét egyszer felkenve. de hosszú távon az is tartósabb. Viszont az ápolás részével nincs bajom, nem is szárít, szóval egynek elmegy. Nem a legrosszabb dolog amit valaha vettem és nem is vészes az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

- Vettem egy szájfényt, most is az van rajtam.
- Teljesen megérte.
- Miért?
- Egyáltalán nem látszik.

asztromélia

2017. augusztus 1.

Nekem csalódás, egyáltalán nem érzem hogy ápolna és egyáltalán nem tartós (itt azért megjegyzem rajtam egy ajak termék sem az, ha nem eszek nem iszok is eltűnik rólam minden 10 perc alatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

drt

2017. június 8.

szuper tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

szuper tartós

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.