Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

A karácsonyi időszak minden napján hidratált, puha, finoman fűszeres illatú kezekkel ajándékoz meg.

Kényeztesd kezeidet ezzel a makadámia olajjal és fair trade kereskedelemből származó organikus shea vajjal gazdagított krémmel. Finom textúra az arany tea friss illatával, gyorsan beszívódik és puha, hidratált kezeket hagy.

Több mint 93% természetes eredetű összetevőt tartalmaz. Ásványi olaj- és parabénmentes termék.

SzTamm

2020. október 18.

Bevallom, még annó karácsony környékén a csomagolás fogott meg, nagyon tetszik ez az arany-zöld kombó. Az esetek 90%-ában minden teás termék illata tetszik. Ebben az esetben sem volt másképp, bár talán picit savanykásabb a kezemen, mint amire a tubusból megszagolva számítottam. Viszonylag könnyen, gyorsan beszívódik, minimális zsíros érzetet sem hagy maga után. Szerencsés típus vagyok, a kezeim nem hajlamosak a túlzott kiszáradásra még a téli hidegben sem, így számomra megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

wildrose

2020. június 2.

Csodás, könnyed illatú, könnyű állagú kézkrém, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, de lehetne egy kicsit táplálóbb. Ettől függetlenül szívesen használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

Virvatuli

2020. január 5.

Könnyű, gyorsan beszívódó krém, az illata kellemes, de a hatása nem tart sokáig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 5.

ALettah

2019. december 31.

Picit savanykás illata van, nekem annyira nem jött be, az ápoló hatása pedig inkább a "megelőzés" kategóriába esik. A csomagolás nagyon cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

annafarkas

2019. szeptember 23.

Nagyon finom illatú, élvezet használni. Tényleg hidratál és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nagyon finom illatú, élvezet használni. Tényleg hidratál és gyorsan beszívódik.

Eszti8908

2019. szeptember 4.

Nagyon fini illatú és gyorsan beszívódik, nekem a hidratálás is elég ha az ember rendszeresen használja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Juccimo

2019. május 20.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba még télen, de inkább most tavasszal használgatom. Az illata friss, finom, nem kimondottan az a karácsonyi limitált kiadásokra jellemző édes, nehéz illat, így ebben az időben sem sok. Az állaga könnyű, nem túl sűrű, ezért könnyedén el lehet oszlatni, és viszonylag hamar jól beszívódik, nem hagy maga után egy zsíros réteget.
Hidegben nem is tudom amúgy, mennyire lenne elegendő... jelenleg lakásfelújítás miatt sok olyan munkát végzek, ami csontra kiszárítja a kezeimet, és bizony ahhoz azért nem elég a hidratáló hatása, hogy ezen a szárazságon maradéktalanul segítsen, de összességében elégedett vagyok vele. Ha nem limitált lett volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

ReiHUN

2019. május 17.

Mini kiszerelés volt meg belőle, de már el is fogyott, nem volt benne sok. Szívesen veszek majd nagyobb változatában is. Kellemes, PEZ cukorra emlékeztető, teaszerű illata van, amit jól lehet még érezni. A kis változatot azért szerettem, mert pont jól elfért a zsebemben, télen a kabátomba tettem és tökéletesen elég volt a hatása (oké, extrém időben azért kevés). Tényleg hamar felszívódik, nem hagy zsíros és ragacsos érzetet. Jó szívvel gondolok vissza a vele töltött napokra. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Sherka

2019. március 19.

Ahogy többen is írták már, nagyon gyorsan, szinte pillanatok alatt felszívódik. Az illatáért egyenesen odavagyok, számomra nagyon különleges, mégsem hivalkodó. A szárazabb részeken valóban nem túl hatásos, hacsak nem küldjük meg rendesen az adagot (ha tényleg probléma van, erősebb krém lenne szükséges), viszont ha nincsenek durván száraz részek, nagyon finom puhává varázsolja az amúgy kevésbé száraz/egészséges bőrfelszínt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

ANDREAA

2019. március 16.

Könnyù, gyorsan brszívódik (céges asztalfiókban van, ha nap közben krémeznék) és isteni friss zöldtea illata van. :)
Sajnos nem CF :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Sajnos nem CF :(

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol