Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2018. december 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A 2018-as karácsonyi kollekció része

A jótékony táplálás ereje az arany tea ínyenc illatával lenyűgöző kombinációt alkot. A karitévaj segít a bőr táplálásában, és finom, puha érzetet hagy maga után.

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék.
  • Növényi eredetű összetevők: teakivonat, karitévaj, biogazdálkodásból származó búzavirág kivonat.
  • Több mint 96% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Újrahasznosítható tégely, mely maga is újrahasznosított műanyagot tartalmaz.
  • Ásványi olaj- és parabénmentes termék.

sassar

2019. május 31.

Nagyon jól hidratál, kellemes az állaga, illata nagyon finom, és sokáig elég, jó választás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Envie

2019. május 10.

Ez a termék egy csoda. Télen kaptam Karácsonyra egy arany tea illatú csomagot, és abban volt ez a krémes testápoló ahogy hívják, de ez sokkal inkább testvaj. Nem elég, hogy beleszerettem az illatába ezeknek az arany tea illatú termékeknek, még ez a testvaj is csoda a száraz bőrnek. Az illata valami isteni, természetes illat, egész nap tudnám szaglászni, pedig én nagyon érzékeny vagyok az illatokra és a szagokra. Maga a testvaj pedig nagyon hidratáló és tápláló. Érdekes ahogy pl. dolgozom el a kezeimen kis idő után nagyon sikamlós, vajas és zsíros lesz, azt is hittem először, hogy na ezt még az én extra száraz kézbőröm sem fogja beszívni és láss csodát, 2-3 perc elteltével nyoma sem volt a vajas-zsíros érzésnek, csak egy puhább és ápolt kezem lett. Amikor kinyitottam a tégelyt és belenyúltam nagyon kemény volt, de nem kell tőle félni, pikk-pakk megolvad a kézen. Nagyon szuper kis testvaj, remélem kapható lesz majd még, mert sajnos ez is csak egy téli limitált kiadás volt. Nagyon unom már ezt a sok limitált dolgot, már nem egyszer ilyenből találtam szuper termékeket, aztán megszűnik, és kezdhetem előlről a keresgélést. No de nem is panaszkodom, várom, hátha vmi. csoda folytán újra kapható lesz. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.