Yves Rocher

Ár:   380-990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   50 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: klemi-hella, Módosítva: 2017. december 13.

Ár:   380-990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2015-ös limitált karácsonyi kiadás

Tusfürdő az alma édeskés illatával, amit egy csipetnyi vanília tesz igazán különlegessé.

Serenity87

2017. július 2.

Sajnos csak idényjelleggel volt kapható. Picit szárította a bőrömet, de nem volt vészes, a nagyon finom almaillat kárpótolt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

TundiPapp

2017. június 10.

Jo az illata, viszont nagyon szaritja a boromet, ezert inkabb habfurdonek hasznaltam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Puncsos84

2017. március 20.

Nagyon finom az illata! Kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Nagyon finom az illata! Kedvenc :)

JudyRe

2017. február 8.

Tavaly karácsonyra kaptam. Mennyi illata volt, szinte még most is érzem. :) A bőröm finom puha lett tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Mandy133

2017. január 20.

Nagyon finom volt ez az illat, jól habzott, kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Nagyon finom volt ez az illat, jól habzott, kár, hogy limitált.

klmnvktr

2017. január 7.

Imádtam ezt az illatot, ez volt a tökéletes tusfürdő, nagyon sajnálom, hogy nincs mindig, mert bolondultam érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

redakkrisztinaa

2016. november 20.

A kisebb kiszerelés van meg belőle , nagyon szeretem. Nem szárít , jól habzik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

A kisebb kiszerelés van meg belőle , nagyon szeretem. Nem szárít , jól habzik .

Minerva123

2016. november 8.

A legeslegfinomabb illat, amit valaha szaglásztam! Nagyon imádtam ezt az illatot, azonban sajnos nem tartós, nagyon hamar is elillan a bőrömről... Semmilyen különösebb hatását nem éreztem, nem is szárított, de nem is hidratált. Annyit szerettem még benne, hogy kevés is elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Lexiii

2016. október 4.

Nem lett a kedvencem, annyira nem tetszik az illata, és picit szárít, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

dondike911

2016. augusztus 1.

Az illata nagyon finom, nem túl tolakadó, és még egy darabig érzem is magamon. Ami viszont negatívum, hogy eléggé szárítja a bőrömet, így télen egyáltalán nem is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid