Yves Rocher

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dunaimano, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

• 99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz
  • Állati eredetű összetevőt nem tartalmaz
  • Ásványiolaj-mentes termék
  • Biológiailag könnyen lebomló formulával
  • Újrahasznosítható flakon, mely maga is újrahasznosított műanyagból készült
  • Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt termék

ERRE SZÍVESEN CSERÉLEK! Yves Rocher Argánolaj & Marokkói Rózsa
Ár: Csere , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: -, fizetés: Személyesen/postai úton

Pappetra99

2021. január 28.

Az illata nagyon finom, viszont sajnálom, hogy nem marad meg sokáig a bőrön. Nekem kifejezetten tetszik az, hogy miután vízzel érintkezett tejszerű lesz. Zuhanyzáshoz kifejezetten jó, viszont kicsit több kell belőle. Ennek ellenére szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

Juccimo

2021. január 28.

Én is ajándékba kaptam egy 100ml-es kiszerelést, most használgatom.
Az illata nem egy nagy szám, számomra elég jellegtelen, bár engem a legtöbb yves rocher tusfürdő nem szokott illatra meggyőzni. De a legrosszabb, hogy annyira irritálja a bőrömet, hogy még a zuhany alatt elkezdek viszketni tőle. Elképzelhetetlen, hogy ne használjak utána testápolót, különben véraláfutásosra kaparnám magam tőle. Engem elég sok tusfürdő irritál, de ez az egyik legrosszabb ilyen szempontból, amivel találkoztam :S 2 csillag csak azért, mert ajándék volt és testápoló mellett el tudom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Én is ajándékba kaptam egy 100ml-es kiszerelést, most használgatom.

AyaDid

2021. január 8.

Ajándék mini verzió birtokosa voltam. Nem győzött meg. Az illata abszolút nem jött be, a hatása megint felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

bernadettu

2020. október 21.

Szülinapi ajándékként kaptam a boltban, a 2018-as tusfürdő olajhoz képest jobban tetszett az illata bár egyáltalán nem maradt meg tusolás után.
Nem szárít, de én nem is vettem észre, hogy hidratálna, ugyanúgy kellett mellé a testápoló(télen használtam el, lehet melegebb hónapban magában is elég ) jól habzik, ha esetleg vásárlás mellé adják ajándékba, szívesen elfogadnám újra, de nem is hagyott olyan mély nyomot, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

whyteangel

2020. október 6.

Ajándéknak lehetett választani a rendelésem mellé.
Nagyon fűszeres illata van, nem találkoztam hasonlóval még. A dobozt, amiben érkeztek a termékek, szintén átjárta az illata.
Kellemesen habzik, a bőrön is megmarad enyhén az illata. Én szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Ajándéknak lehetett választani a rendelésem mellé.
Kellemesen habzik, a bőrön is megmarad enyhén az illata. Én szeretem használni.

dunaimano

2020. szeptember 30.

Nekem nem ez az illatvilágom, de a tusfürdő egyébként eléggé tetszik. Olajos állagból indul, és nagyon gyengéden felhabzik-krémesedik. Nem szárítja ki a bőrömet, kellemesen hidratál, bár az én bőröm ilyenkor még nem annyira száraz. Egyelőre erre az őszi időszakra tökéletesnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

zsazsa

2020. szeptember 27.

Nagyon szerettem az illatát. A bőrön is megmarad fürdés után. Hogy mennyire hidratál nem tudom... mondjuk ennek fényében kicsit drága, mégiscsak egy olajos tusfürdőről beszélünk, aminek hidratálnia kéne.Mondjuk sose várok túl sokat egy tusfürdőtől. Igazából elég száraz bőröm van, pedig kollagént is szedek és rengeteg folyadékot iszom, mégsem az igazi. De engem egy illattal is meg lehet venni, úgyhogy szívesen használnám még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil