Yves Rocher

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Légies állag, ami anélkül mattítja a bőrt, hogy ragyogását elhalványítaná, és egységesíti az arcszínt túl sok anyag felvitele nélkül. Nagyon puha, nem szárítja ki a bőrt, nem hagy nyomot, semlegesíti a fénylő részeket és mattítja a bőrt, ragyogásának elhalványítása nélkül. Lehetővé teszi a smink fixálását. A bársonyos porpúder a bambusz-szilícium kivonatának minden természetes jótéteményével halmozza el Önt. Nagyon puha, gyapotbársony púderpamacs. Kifinomult, nőies illatal

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve, minden bőrtípusra ajánlott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

karaibrahimgil

2018. október 2.

Nem különösebben szeretem a porpúdereket, mert nem bírom, ha a felvitel során nyomot hagynak a ruhámon vagy a mosdókagylóban. Az Yves Rocher termékére azonban csak 5*-ot adhatok, mert teljes egészsében hozza azt, amit ígér: mattít, fixál, nem szárít, a pamacsa pedig nagyon puha, és könnyű vele dolgozni.
Egy csere folytán már a másodikhoz jutottam hozzá, és habár szeretek kísérletezni, egyelőre nem tervezek váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

eszterker

2017. november 1.

Nekem bevált, már többféle porpúdert próbáltam, mert a kőpúdereket nagyon nem szeretem. Ez nem szárít, szerintem elég jól mattít, de nem szárít. Persze nyáron kicsit csillog mellette is a bőröm, ami alapvetően is olajos, de szerintem ez teljesen természetes dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

mk17

2016. november 29.

Nagyon szépen mattít, de nekem a T-vonalon azért naponta egy-két "utómunka" szükséges, ezért berendszeresítettem a táskámba. A színe nagyon jó, vagyis inkább az a jó benne, hogy nincs: gyakorlatilag nem lehet megmondani, hogy púder van rajtam, ez mindenképpen pozitívum. Illetve még egy nagyon jó tulajdonság: nagyon finom az illata. Nekem ilyen fincsi illatú púderem még nem volt. A használata egyenlőre nagyon gazdaságosnak tűnik. Nem volt olcsó, de úgy tűnik, megérte!

UPDATE: jesszus, most néztem, hogy 2016. június 15-én írtam véleményt róla. Most november vége van, és gyakorlatilag úgy néz ki a tégely, mintha nem is használnám, pedig szinte naponta egyszer tuti átfutok vele az arcomon. Mintha tegnap vettem volna, szinte nem is fogyott belőle! Vagy valamit nagyon rosszul csinálok, vagy tényleg nagyon gazdaságos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

julia1122

2016. november 10.

nagyon-nagyon jó púder. remekül fixálja az alapozót/cc-krémet, és sokáig matt marad. nem ül bele a pórusokba, mimikai ráncokba. Nem okoz pattanásokat, és nagyon természetes hatása van. Egyedül a pamaccsal van egy kis gondom, sokkal jobban felvihető ecsettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

galagonyanya

2016. július 17.

Röviden és tömören: nem sokat ér. A púderezés rituáléját és illúzióját megkapom, egyebet nem igazán. Se nem fed, se nem mattít, egyszerűen nem csinál semmit. Felviszem az arcomra, de semmi látszatja, szerintem egy 300 forintos hintőporral többre mennék. Itt vettem Krémmánián jóval a bolti ár alatt, ezért nem is haragszom rá különösebben, de egyértelműen pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

mart

2016. július 8.

Kellemes és könnyű púder, alapozó nélkül is próbáltam, nem szárított, jól fedett, kellemes a színe. Én elég sokat bénázok a lukacsos fedővel, de legalább gazdaságos. Szerintem az ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

kesztviki

2015. július 24.

Azért kap csak 4 pontot mert propylbaraben van benne, de egyébként egy nagyon jó púder. A fedése nem erős, de én mattításra használom az alapozó fölé, vagy így nyáron csak alla natúr. Elég jól bírja és közben nem nehezül el, a kiszerelést pedig eltalálták, mert könnyű magammal vinnem és a pamacs tökéletes, ha már kicsit kizsírosodott a bőröm csak áttörlöm vele, alkalmanként pedig könnyen ki tudom mosni a pamacsot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

holgerer

2015. május 1.

Az egyik legjobb púder a kategóriájában, alapozó nélkül is jól fed, és nagyon tartós, akár 1 évig is kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Barbuska90

2015. április 20.

Nagyon jó púder, könnyű , kellemes viselet. Mattít, de nem is látni, hogy ott van. Mondjuk én normál bőrre ajánlanám, akinek nagyon zsírosodik az arca, annak kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

ivor

2014. április 16.

szerintem ez egy nagyon jó termék, pont azt nyújtja amit ígér: fedést ugyan nem, hiszen transzparens, viszont arra jó hogy mattítsa az alapozó csillogását. Nyaranta, amikor nincs kedvem eltömíteni az arcom pórusait folyékony alapozókkal, ezt használom a mattító hidratáló fölé és tökéletesen bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate