Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Aluminiumsó mentes dezodor.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Nulla hatás, rossz érzés felkenni, nem szárad meg. Pedig szerettem volna szeretni, hiszen Bio..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

zitam

2017. augusztus 1.

Kellemes az illata de hatása sajnos nálam is elmaradt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Kellemes az illata de hatása sajnos nálam is elmaradt :(

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. július 26.

Én nekem bevált. Szerettem ezt a terméket csak elfogyott, és tavaly lejárt a szav.ideje és még nem jött velem szemben egy Yves Rocher bolt. De ha megyek olyan helyre ahol lehet kapni első dolgom lesz venni. Persze azért nem a legjobb, mert elég izzadós vagyok, de mivel télen nem akarok alumíniumosat használni pont jó ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 26.

Daisyyy

2014. május 8.

A kellemes illata miatt vettem, na meg azért, mert mentes bizonyos vegyszerektől, de a dezodoráló hatása konkrétan félóráig tart maximum. Soha nem volt izzadságszagom, de ez a dezodor elérte. :( Ezt akkor kell használni, ha az ember fázik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

sztinke

2014. április 15.

Hát, ez nem dezodor. :/ A hatása egy nagy nulla, pedig nem a nyári kánikulában teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

judit.nemes1028

2013. szeptember 10.

Az illata elfogadható... de a hatása..az valami borzalom... még büdösebb vagyok tőle mintha semmit nem használnék...:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

_ca_

2013. július 28.

Télire, ha az ember nem mozog sokat, talán... de a hatékonyságával elég nagy problémák vannak, és az alapillata is lehetne kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

Mangaa

2013. július 26.

Lelkesen vettem meg, mert finom illata van. Nagyon lassan szárad, ami elég csúnya látvány és kb 2-3 óra múlva konkrétan büdös lettem tőle. :( Nagyon sajnálom, de a flakon felénél ki kell dobjam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Adnilem

2013. május 9.

Háááát, hogy is mondjam... totál izzadság szaga van! Felkenem és a saját illatommal együtt, úgy érzem, mintha megizzadtam volna. Szörnyű! A ruha is beszívta az illatot, egész nap azt szagolgattam, hogy tényleg én vagyok-e ennyire büdös... és igen. :( Hétvégén a kertbe, ahol nem érez senki, elhasználom, de emberek közé nem megyek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

marko.evelin

2013. április 23.

Imádom, de az illata leginkább a Pez cukorkára emlékeztet, mintsem az aloe verára :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid