Yves Rocher

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dudoka77, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Könnyen kezelhető ecset, folyékony formulájú, intenzív, ragyogó fekete színű szemhéjtus a hangsúlyos, elragadó pillantásokért! Egy egyszerű mozdulattal bármikor könnyen feldobhatja megjelenését! 66% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.

Dudoka77

2020. október 9.

Személy szerint hadilábon állok a tusokkal, mivel az a néhány, melyet próbáltam, a legminimálisabb nedvesség hatására is mázgálódott, csípték a szemhéjamat, és valahogy érezhetően összerántották, szárították a bőrömet, nem is szólva a kínlódásról, melyet a felvitelük jelent. Ezt a darabot ajándékba kaptam, és korábbi tapasztalataimból kiindulva, kissé félve álltam neki a használatának. Nos, ez is csak egy paraszthajszállal előzi meg elődeit kényelmesség tekintetében. Valami gumiszerű, rugalmas ecsete van, amit nagyon nehéz célzottan a megfelelő helyre irányítani, és mivel fél hajszálnyi területeket kell igazítani, kitölteni a maximális pontosság érdekében, ő pedig rendkívüli módon szeret kitérni abból az irányból, amerre viszed, valóságos kínszenvedés dolgozni vele. Háromszor annyi időbe kerül ezzel meghúzni egy pontos és hibátlan vonalat, mint ceruzával, ami sokkalta kezelhetőbb és tartósabb. Ez is elfolyik ugyanis, amint nedvesség éri, szóval, esőben vagy szeles, csípős időben, ami kicsalja a szemedből a könnyeidet, nem ajánlatos viselni, ha nem akarod, hogy patakokban folyjon le a fekete lé az arcodon. Na jó, a "patakokban" költői túlzás, de tényleg kopik, maszatolódik, ha nedvesség éri. Minimálisan ez is szárítja a szemhéjat, így én, aki ceruzához szoktam, felvitel után még jó ideig érzem, ahogy kissé húzza az érzékeny bőrt. Csípni nem csíp, tényleg szép, élénk, matt színe van, viszont nagyon kényes a legapróbb behatásra is, így nem éri meg a macerát, amit a felvitele jelent. Csak azért használom el, mert sajnálnék 3000 forintot kukába dobni, még ha nem is én fizettem érte. Maradok a ceruzánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol