Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szreka, az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Vadszeder illatú parfüm.

Sylvi919

2019. április 9.

Nagyon jó gyümölcsös illata van, nem a legtartósabb de nagyon jól bírja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Nagyon jó gyümölcsös illata van, nem a legtartósabb de nagyon jól bírja!

egetoerika

2017. április 9.

Ez annyira, de annyira nem jó! Ajándékba kaptam. Magamra fújtam. Egyszer. Soha többé! Csupa műanyag. Aztán lakásillatosítónak használtam. De így sem bírtam sokáig elviselni. Kidobtam. Sajnos annyira egysíkú, unalmas megcsinált, hogy sehogy sem tudom megtűrni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

fairynorah

2016. július 17.

Nekem a málnás jobban tetszik,de azért ezt is el fogom fújkálni, nem lesz nehéz dolgom,mert egyáltalán nem tartós, 1-2 óránként lehetne újrafújni (de a bőröm nem teszem ki ennyi alkoholnak)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

0bikbik0

2016. május 15.

Valóban nem tartós, végülis EDT, meg sokminden nem még, de legalább egy igazán jellegzetes, kellemes illat.
Fújás után kicsit alkoholos, szúrós az illata, de pár másodperc, és előbújik a kellemes gyümölcsös, kicsit fanyar, nem émelygően édes, frissítő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

dorcmorc

2016. április 28.

Nagyon szeretem, friss, meglehetősen édes, gyümölcsös illat, mintha szedret facsarnék magamra. Nagyon szeretem átlag hétköznapokon, mostanában inkább testpermetes vagyok, pedig mindig szép számmal sorakoznak nálam a parfümök... Tartósságával is teljes mértékben meg vagyok elégedve! Nagyon kedvező az ára is, teljesen megéri, a táskában is elfér a kisebbik verziója, ha esetleg plusz löketre lenne szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

lela

2016. január 10.

Nagyon kellemes friss illata van, nem az a gyomorforgatóan édes mint amire első ránézésre számítottam. :D
Plusz az illatához még hozzáteszem, hogy nem mű ,olyan igazi finom gyümölcsillatú, kicsit kesernyés-kicsit édes :)
A tartósságát tekintve nem 5* ,de ezt nem is vártam el ennyi pénzért, így kb napi 2-3* fújom be vele magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

KarmenP

2015. november 15.

Tartós illatú, szerettem használni, bogyós gyümölcsös, igazán szedres, friss illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Mimiti

2015. szeptember 6.

Azért kapja meg az 5 csillagot, mert az összes ilyen típusú illat közül ő a legtartósabb (bár sajnos így sem tartós). Nagyon finom az illata, talán ez a legtermészetesebb az összes közül. A nagyobb kiadás jobban megéri, az én hatalmas táskámban gyönyörűen elfér, és időnként újra magamra fújhatom. tulajdonképpen az ár-érték arány egész jó, közel sem olyan drága, mint az """igazi""" parfümök, nyilván ezzel összefüggően nem olyan meglepő, hogy nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Sz.Brigi

2015. május 28.

Kellemes nyarat idezo illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 28.

Kellemes nyarat idezo illat.

csankaa

2014. november 23.

Nagyon szeretem, az egyik kedvencem. Az illata egyáltalán nem mű, de sajnos nem annyira tartós, mint más parfümök. Akciósan vettem a nagyobb kiszerelést, nagyon megéri, mert sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.