Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2016. szeptember 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

"1959 óta fennálló egyedülálló szakértői hálózatunk a Körömvirágolajat választotta a Ragyogó Szépség hajbalzsam hatóanyagának, amely kisimítja, helyreállítja és egységessé teszi hajszálak felszínét, így haja egészségtől ragyogó lesz és visszanyeri természetes fényét. Megkönnyíti a haj kifésülését valamint haja lágyabb lesz, újra megtelik élettel és ragyogással."

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 28.

Az én hajamban érződik az illata,habár a hülye városi szmog miatt ez elillan a következő mosásra. (Pedig nem a negyediken lakom a lakótelepen) állagra,illatra nagyon jó. Összetevőkre annyira nem. Bár a használat után tök puha,fényes,másnapra ennek nyoma sincs. Zsíros-fényes haj jön helyére. Elhasználgatom,mert hát puhít. De annyira nem csodaszer.
Up: Neee megváltoztatták az összetevőket és a csomagolást. Drágább is lett minden a boltban! Miközben a minőség nem javult hanem romlott, mert a körömvirág sokkal hátrabb kerult az összetevőkben. Pedig most igenyeltem kártyát is.. az ajándék spirált és a kuponokat elhasználom , de onnantól nem tudom vásárolok e meg itt. Nagy lehuzas és csak marketing a természetesség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Fzks

2019. július 16.

Akciósan szereztem be ezt a balzsamot többi testvérével együtt, ő a második aki tesztelés alatt áll. Jól hat, nem nehezíti a hajamat, nem zsírosít, egyedül az illata miatt vonok le egy pontot, mert nekem az abszolút nem tetszik. Most járok a tubus felénél, ha tapasztaltam változást akkor updatelek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Alexy

2019. március 7.

Ez lett a kedvencem. Valamiért néha még kísérletezgetek, hogy hátha lesz még ami jó, de mindig visszatérek, és akkor nem is értem miért váltottam másra. Nem nehezíti el a hajamat, nem zsírosodik tőle hamar, úgy mint más balzsamoktól, szép és fényes lesz a hajam tőle. Kifésülni ugyan nem a legegyszerűbb (talán ezért próbálkozom néha mással is) de még mindig ez a legjobb. Kár hogy nincs nagyobb kiszerelésben, mert a hosszú hajam miatt hamar elfogy. Nincs semmi különös illata, de az sem marad meg sokáig, ez nem feltétlenül baj (terhesség alatt ez kimondottan nagy előnye volt a terméknek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Chananita

2018. szeptember 22.

Zsírosít, nem a hajam barátja :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Zsírosít, nem a hajam barátja :(

Kence123

2018. március 24.

A samponnal együtt kaptam nemrég ajándékba.Kellemes nem ez a túlparfümözött illata van.Picit lehetne nagyobb a kiszerelés mivel az én hosszú hajamnál biztos hamar ki fog fogyni.Hetente használom, szép puhává varázsolja a hajam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

tinyblackpaw

2018. február 19.

Az illatát imádom, bár sajnos (vagy nem sajnos) de nem túl tartós, száradás után nem érződik. A hatásával meg vagyok elégedve, krémes állag, puhává teszi a hajat, könnyebben kifésülhető és kap egy kis fényt is. Bár nekem semmilyen hajfényesítésre specializálódott termék nem fogja behozni az ígéretét, mert ahhoz túl töredezett és szerencsétlen állapotban vannak a hajszálaim, de így is szépen feljavítja az összképet. Az ára is baráti, bár az én hosszú hajamon gyorsan fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

zdoreebaba

2017. október 25.

Hajvégápolásra a legtökéletesebb. Havonta 1-2 alkalommal szoktam használni. Körülbelül egy diónyit kell nyomni a tenyérbe és azt a mennyiséget felvinni a nedves hajra, jól belemasszírozni, majd leöblíteni. Utána valóban selymes, fényes, könnyen fésülhető lesz a haj. Az ígéretéhet hű termék. Samponjával együtt vásároltam még szettben és nem bántam meg. Szerencsére ezzel a nagy mennyiséggel még jó ideig megleszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

PrincessRevenda

2017. augusztus 4.

Hajvégeimet táplálja, általa könnyen kifésülhetővé, selymessé, fényessé válik a hajam. Az eddigi talán legjobb balzsam, amit kipróbáltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

csill87

2017. július 30.

Egyszerre szereztem be a samponjával és a sampon sokkal jobban bejött eddig. A szőkített hajvégeimet ez a balzsam sajnos nem táplálja eléggé. De el tudom képzelni, hogy akinek nem ilyen száraz a hajvége, annak ez egy szuper termék lehet, de nekem sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

HDorina

2017. július 27.

Szülinapomra kaptam a hozzátartozó samponnal és málnás-ecetes hajöblítővel. Puha, selymes lett tőle a hajam bár a 3 terméket együtt használva. Finom illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol