Yves Rocher

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzki, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó aloe vera géllel, citrom- és bazsalikom illóolajjal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja, és kellemes illatúvá varázsolja a bőrt, valamint segít feltöltődni energiával.

• Több mint 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.
  • Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve. Parabén- és etoxilmentes termék.
  • Újrahasznosítható flakon, mely újrahasznosított műanyagot tartalmaz.

B.Csilla96

2021. április 19.

Annyira, de annyira jók az illatai a márka tusfürdőinek, teljesen odáig vagyok értük. Ez is nagyon tetszett, nagyon jó friss és fűszeres az illata. Főleg nyáron nagyon jó használni, felfrissít. Jól habzik és ehhez kis adag is elég. Ezért az árért szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

akli

2020. július 2.

Alapvetően rendben van, nem szárít, nagyon sokáig eltart. Kicsit zöldebb és citromosabb lehetne az illata, a gránátalmás verzió például verhetetlen a 30 fokos melegben, ami az illat tartósságát illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Atiyeh

2020. május 1.

Szerintem nagyon üde illatú, többször vettem már újra, nagyon tetszik :).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Szerintem nagyon üde illatú, többször vettem már újra, nagyon tetszik :).

Flowergarden

2020. március 15.

Megvettem, utána elolvastam a véleményeket. Meg is ijedtem, hogy vettem egy wc illatosítót, de szerintem ez nem wc illatosító szag.
Citromos illat és az utó illat :bazsalikom, szerintem ez nektek a wc illatosító szag. Szerintem meg bazsalikom illat. 🙂
Azért adok 4 csillagot, mert citromosabb illatra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Azért adok 4 csillagot, mert citromosabb illatra számítottam.

IsolatedIsland

2020. február 18.

Csalódtam. A boltban teljesen más illata volt a mintának. Mikor kipróbáltam olyan tömény WC illatosító szaga volt, és én ezt nem szeretem. Ráadásul a bőrömet is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

lavendermona

2020. január 8.

Párommal a kedvencünk :) Kb másfél éve nyáron a barátnőm hozta magával, mikor vendégeskedett, és éreztem a jó illatot a fürdőben( esküszöm, erős rágógumi illatot éreztem), szóval rákérdeztem mi is ez.. akkor láttam először. Kb két hónapra rá én is vettem, és nagyon megörültem.. rögtön nagy kiszerelést is beszereztem. Nyáron nagyon jó, igazi frissítő, nekem mindig feldobja a hangulatom. Télen sajnos valahogy nem a kedvenc, de ezen kívül szinte csak ezt használjuk. Illetve zuhanyzás után kb 5 percig még érezni, utána elillan az illat, de végül is ez csak egy tusfürdő :) (ó és amikor semmi kedvem se volt reggel 8-ra menni dolgozni, volt, hogy csak az motivált, ha felkelek, zuhanyzom, és érezhetem ezt a jó frissítő citromos illatot!)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

veresbetti

2019. július 18.

Nagyon sok Yves Rocher tusfürdőt használok, de őt nem tudom hova tenni. Elsőre nekem nem is a WC illatosító, hanem a citromos ablaktisztitító jut az illatáról eszembe, amit én nagyon szeretek. Viszont mosakodás közben nagyon előtérbe kerül a bazsalikom illata, ami már kifejezetten zavar, de a fürcsi végén meg valami habos babos citromos torta illatom van, amit megint imádok, viszont ez már egyáltalán nem én tartós :( Szóval a kapcsolatunk igen hullámzó és kedélyfüggő, mostanában főleg habfürdőnek használom, mert úgy tényleg olyan, mintha egy jó adag citromos felfrissülésben feküdnék a nyári izzasztó nappalok után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

vivitrius

2019. július 18.

Első illatolásnál az üzletben olyan wc illarosító hatása van, de a fürdővízben csodává változik. Friss, üde, játékos, az igazi 30+ fokos nyár :) Közvetlenül bőrre nem használom, így arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Destina

2019. május 22.

Nem szárítja a bőrömet és jól habzik, de az illata a flakonban kellemesebb, bőrön érezve egészen más hatást kelt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

bernadettu

2019. április 21.

Update: pár hónapra félretettem és most vettem elő, hogy a citrom-cédrus testápolóval együtt használhassam és az illatában már a bazsalikom dominál.
Örülök, hogy nem vettem belőle nagyobb kiszerelést illetve, hogy nem marad meg az illata bőrön.

Az illata miatt vettem és mikor hazaértem, rögtön ki is próbáltam. Hatásra semmi extra és az illata sem tartós, de korábban használtam a kókuszos ás a gránátalmás változatokat és azokat 2 hónapig minimum használtam mire elfogytak. Nekem fürdőszivaccsal bejön, anélkül nagyon szárít, szóval ajánlom másoknak is a fürdőszivacsos használatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid