Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Karácsonyi limitált kiadás (2012).
Különleges illatú, citromos-vaníliás kézkrém a téli hideg által meggyötört kezek hidratálására.

minimano81

2014. augusztus 15.

Az illata finom, kézkrémnek megfelelő. Bár én néha elbírnék zsírosabb krémeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

czakovaleria

2013. december 18.

Télen elhasználtam belőle egy tubussal. Az illata nagyon érdekes volt..vanília és citrom? Ízlések és pofonok, de magam sem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e. A hidratáló hatása jó volt, de újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 18.

dorcus89

2013. november 29.

Tavaly kaptam ajándékcsomagban a többi vaníliás-citromos termékekkel együtt. Eléggé híg, átlagosan hidratáló krém, de az illata nekem nagyon bejön, de nyáron azért nem vett rá a lélek, hogy használjam. Most vettem elő, lassan el is fogy, de nekem egyszeri alkalomra megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Egy idő után irritált az illata. Hidratáló hatásban is van jobb krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Egy idő után irritált az illata. Hidratáló hatásban is van jobb krém.

Adnilem

2013. május 9.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé, az illata nagyon erős, de nem rossz. Viszont nem hidratál elég jól, ha nem ajándékba kapom, nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

rozcsi

2013. április 7.

Imádom az illatát,de nem hidratál mélyen.Ez inkább expressz megoldásra jó,ha nagyon száraznak érzed a kezed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

szeliger

2013. március 27.

Szintén ajándékba kaptam. Elsőre finom illat, ami aztán kicsit avas jellegűvé alakul, hosszú távon engem idegesített, azt se tudtam,hová dugjam a kezeimet, hogy minél kevésbé érezzem. (Ez az előző postban írt "használjuk lábkrémnek" nagyon jó ötlet:), meg is jelölöm hasznosnak.) Gyorsan beszívja a bőr, de a következő kézmosásnál mintha olajos lenne a bőröm, ezt nem szeretem. Nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 27.

Detti

2013. március 27.

Ajándékba kaptam én is vásárlás mellé. Az illata nagyon jó, de rettenetesen tömény. Próbáltam kézre használni, de nem tudtam elviselni az illatát hosszú távon, ezért nálam lábkrém lett belőle, így elég távolra került az orromtól. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Judiit

2013. március 25.

2012.12.09 :Télre nekem kicsit több hidratáló hatás kell, mint amit ez a krém tud. De az illata valami isteni :)
2013.03.25: Egy csillag mínusz. Egyszerűen nem hidratál megfelelően. Az illatától is besokalltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

huncutka

2013. március 10.

Nagyon nagyon jó illata van, szeretem. a Krém gyorsan beszívódik, az illat tartós, gyorsan hidratáltnak érzem a kezem utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2