Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: betti921215, Módosítva: 2017. január 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Karácsonyi limitált kiadás (2012).

dorcus89

2013. december 20.

Most került rá sor, jól elraktam! :) De nagyon nem jön be, nagyon furcsa az illata az elején érződik a citromos vaníliás vonal, de aztán nem érezni semmit. A kézkrém párja sokkal finomabb illatú. Teljesen átlagos tusfürdő, az árát nem éri meg. Az állaga is nagyon híg, könnyen meglódul és így gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Elhasználtam, de abszolút nem győzött meg, nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Elhasználtam, de abszolút nem győzött meg, nem lett kedvenc.

alvingirl

2013. május 2.

nekem kicsit mű illatú, és szárít is, de ez az extra száraz bőrömnek tudható be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Harmony29

2013. február 13.

Finom az illata, de csak a tubusban,a bőrömön elkenve megváltozik és nem annyira finom. Azért elhasználtam. Ja az sem tetszett benne,hogy túl folyós, én jobban szeretem a krémesebb állagú tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

fanikof88

2013. február 4.

Kellemes az illata, de engem ez most annyira nem győzött meg. Elhasználtam, egynek elment, de újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

betti921215

2013. február 3.

Semmi kulonlegeset nem tud, az illata engem a citromtortàra emlékeztet. Néha kissé szarit, és vannak napok, amikor az illata is tul tomény.
Nem lesz orok kedvenc, de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Nem lesz orok kedvenc, de egynek elmegy.

renny07

2013. január 12.

Nagyon megtetszett az illata, így hazajött velem:) Nincs szárító hatása, és nem vagyok rá allergiás sem:). Viszont nem tart sokáig az illata, és nem érzem, h hidratálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

fazekas.fandi

2012. december 6.

Illata nagyon jó, nem szárítja ki a bőrömet, nincsenek allergiás kiütéseim sem, de egy rossz tulajdonsága van a sok jó mellett!
Gyorsan fogy!!! :) Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

Gyorsan fogy!!! :) Nagyon szeretem.

jacint1111

2012. november 22.

Nekem "csak egy" tusfürdő, úgy értem csodát nem tesz a bőrömmel, viszont az illatát nagyon eltalálták, IMÁDOM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid