Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophiejul, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Ínyenc, érzéki élmény a finom kakaó és málna illatú tusfürdőt használva. A növényi eredetű mosóalap, kakaóbabbal és málna kivonattal gazdagítva, gyengéden tisztítja a bőrt. Parabénmentes.

nikiiabel

2017. december 13.

Imádom az illatát! Utána is megmarad. Viszont egy átlagos tusfürdő csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Imádom az illatát! Utána is megmarad. Viszont egy átlagos tusfürdő csak.

senskin

2016. szeptember 20.

Karácsonyi gyümölcsös zselés szaloncukor...Ez jutott eszembe, mikor kinyitottam. Töménynek tűnhet. A boltban nem lehetett kinyitni, tehát lesz ami lesz alapon vettem meg. Extrém műcsarnok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

fomnaba

2015. szeptember 17.

Átlagos tusfürdő, viszont remek az illata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Átlagos tusfürdő, viszont remek az illata. :)

szkzs

2015. január 11.

Olyan finom málnás csokis az illata, hogy legszívesebben meginnám :D
Egyébként csak szappant használok zuhanyzáshoz, de ha elutazunk akkor ez az egyik amit vinni szoktam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

Olyan finom málnás csokis az illata, hogy legszívesebben meginnám :D

claudia.nyilas

2014. december 9.

Tavaly decemberben vettem a csokis-narancsos limitált kiadású tusfürdővel együtt, és szerettem mindkettőt. Finom illatok és nagyon sokáig elég volt a hatalmas flakonnal. Semmi ápoló hatás vagy bármi más extra, csak illat élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Lánghajú

2014. április 22.

Isteni illata van a csokis-málnásnak de drága a Rocher leárazás nélkül.Arra spekuláltam, hogy karácsony után kidobják olcsóbban a maradékot, mert ez kis szériás, ünnepi kiadás volt.De másnak is tetszett, elkapkodták mint a cukrot .Most Zaia kecsketejessel vigasztalódom a csokis málnás helyett...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

Serafina

2014. április 20.

Az illata isteni, imádtam, de sajnos csak tusolás közben éreztem, utána nem. (Viszont a fürdőben annyira megmaradt az illata, hogy még jó ideig lehetett érezni) Mivel másikkal együtt váltva használtam, nem tudom, hogy szárít-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

v.szilvia789

2014. április 20.

Mivel karácsony előtt nagyon hamar elkapkodták a többi illatot, ezt sikerült elhoznom. Az illata csak pár másodpercre érződött, amint elkezdtem lemosni el is illant. Enyhén valóban szárított, de a legnagyobb baj a tartósságával volt. Végül rá is untam az illatra, most fogyott el-kézmosó szappanként végezte, bár annak igen jó szuperált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Jazz Juice

2014. február 5.

Lehet, hogy bennem van a hiba, nekem rettenetesen kiszárította a bőröm. :S Az illata nagyon finom, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

hanna

2014. január 5.

Isteni illat, a bôrön is megmarad, csokiimádóknak nagyon ajánlom, szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Isteni illat, a bôrön is megmarad, csokiimádóknak nagyon ajánlom, szuper.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid