Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2013 karácsnyi limitált kiadás

Ínyenc, érzéki élmény a finom kakaó és narancs illatú tusfürdőt használva. A növényi eredetű mosóalap, kakaóbabbal és málna kivonattal gazdagítva, gyengéden tisztítja a bőrt. Parabénmentes.

Kiszerelés: 300 ml

Yves Rocher Collection Cacao Kakaó és Narancs Tusfürdő - kimérve
Ár: megegyezés szerint , Eladó: VaGa
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, Kecskemet, fizetés: személyesen, metróvonal vagy 4-6-os vonalán
nnelli

2015. október 27.

Az illata verhetetlen, ahogy már sokan írták igazi zselés szaloncukor illat! A Karácsonyi időszakban tökéletes! Azonban olyan szinten szárította a bőröm, mint eddig semmi. Át kellett minősítsem folyékony szappannak, annak remek. Az illata sajna nem tart túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Zsanett1984

2015. október 27.

Igazi szelés szaloncukor illatú, de sajna nem túl tartós. Általában karácsonykor lehet venni, de hamar elkapkodják. Amint tehetem újra veszem, karácsonyi hangulatom lesz tőle! Imádom!!! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

madama

2015. július 27.

Imádom az illatát, mert gyerekkori emlékeimből előidézte a klasszikus zselés szaloncukor illatát. A tartóssága viszont megsirat, hiszen addig érzem, amig le nem mosom, azután , mintha mi sem történt volna. Hát csak a feeling miatt érdemes használni, de azért megkapja a 4 csillagot:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Cristally

2015. június 1.

Mivel imádom a zselés szaloncukrot, ez a tusfürdő engem teljesen elvarázsolt, még ha tényleg nem is tartós az illata. :) A kiszerelés is pont ideális, plusz kuponnal nem is volt annyira drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

szisz5

2015. január 3.

Egyet kell értenem néhány előttem szólóval. Az üzletben megillatoltam, tetszett, valóban egy az egyben zselés szaloncukorra emlékeztet. Másrészt viszont az állagával komoly problémák vannak, tényleg folyik össze-vissza, emiatt nem lehet normálisan felhabosítani. Az illata nem tartós, csak a zuhanykabinban érezni, de amint kilép az ember már sehol semmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

zoknimajmocska

2015. január 1.

Nekem a zselés szaloncukor inkább negatív. Minden évben mást adnak ki karácsonyra, sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

liljaa

2015. január 1.

Tényleg zselés szaloncukor, abszolút karácsonyi hangulatom lett tőle. Remélem, jövőre is lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

lumiukko

2014. december 1.

Sajna nem szagoltam meg a boltban, mert azt hittem a kakaó-narancs párosításból, hogy egyértelműen nekem való, ehhez képest zselés szaloncukor illata van, amiért nem vagyok túlzottan oda. Maga a tusfürdő is zselés/géles, alig habzik, folyik össze-vissza, ebből kifolyólag sokat kell belőle egyszerre használni. Picit engem szárít is. Jövőre remélem jobbat dobnak ki karácsonyi kollekcióban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

kalmaniki

2014. november 29.

Engem lenyűgözött ez a finom zselés szaloncukor illata, teljesen karácsonyi feelingem van tőle, mióta megvettem (1 hete) csak ezt használom és mindennap tűkön ülve várom a zuhanyzást vele. Az illata valóban nem tartós sajnos. Még beszerzek néhány darabot belőle, amíg kapható. A másik két limitált karácsonyi kiadású illat (fekete és piros gyümölcs) annyira nem jön be, szerintem csak ez kifejezetten karácsonyi hangulatot árasztó tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Arian87

2014. november 25.

Ez a tusi egy nagy nulla..fürdés közben alig érezni az illatát, utána meg egyáltalán nem. Totális pénzkidobás!! Fele ennyiért százszor különbet kapok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!