Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: necra, az összetevőket feltöltötte: livia1979, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2013-as karácsonyi limitált kiadás

Ínyenc, érzéki élmény a finom kakaó és pisztácia illatú tusfürdőt használva. A növényi eredetű mosóalap, kakaóbabbal és málna kivonattal gazdagítva, gyengéden tisztítja a bőrt. Parabénmentes.

szonia

2014. július 1.

Nagyon szeretem az YR karácsonyi, limitált szériás termékeit, ennek pedig még a csomagolása is elegánsra sikerült, jó ránézni. Még most is van belőle egy pici, mert nem szeretek mindennap ugyanazzal a tusfürdővel zuhanyozni. Nekem klasszikusan az az illat, amit akkor használunk mikor kell egy kis kényeztetés. Remélem jövő karácsonykor is kihoznak valami hasonlóan klassz illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

szonnyus

2014. április 3.

Az illata finom, bar lehetne hosszantartobb, es en a kremesebb tusfurdoket jobban kedvelem, de jo termek igy is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

tkaukal

2014. február 2.

Ajándékba kaptam, nagyon finom az illata, nagyon szeretem, bár sokáig nem marad meg. Kár hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Katerina

2013. december 30.

Remekül habzik, az illata valami isteni, nem szárítja a bőröm. Többet nem várok el egy tusfürdőtől. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

livia1979

2013. december 11.

November 23. Tegnap a pasim megvette nekem, mert nagyon vinnyogtam érte :) Nagyon örültem is neki! A csomagolása tényleg egy sima tusfürdőre hajaz. Maga a tusfürdő halványzöld színű, ebben nincsenek egyáltalán csillámok, sima zselé, ami kicsit sűrűbb, nem olyan folyós állagú. Fürdés közben nagyon jól habzik, és isteni illata van, olyan mint a Zentis-Belnuga nugátos marcipán szeletnek :) Fürdés után azonban hamar elmegy az illata. Az ember szájában összefut a nyál, ha beleszagol. Az viszont elég gagyi megoldás, hogy a boltban az összes tusfürdőnek a szája le van celluxozva, nehogy véletlenül megszagold, azért ezt nem is értem hogy gondolták... Ez 300 ml, és 890 Ft. Ez biztosan újravevős lesz, mert szerelem első szaglásra :)
UPDATE dec. 11: Sajnos le kell pontozzam. Tényleg nagyon szeretném HA: nem viszketnék tőle. Még soha semmilyen tusfürdő nem csinált viszketést, de ez nagyon, annyira durva, hogy véresre vakartam magam és újra kellett fürdenem utána. Nekem alapból zsíros a bőröm, de ez iszonyatosan kiszárítja. Többször próbálkoztam újra vele, és biztos vagyok benne, hogy ettől a tusfürdőtől van, köztes időben mással fürödtem, és attól semmi bajom nem volt, ahogy ehhez nyúltam megint, visszajött a véresre vakarás. Nagy kár érte :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

moncsi29

2013. november 26.

Szombat óta birtoklom én is az egész kollekciót.
Nekem is a Férjem választotta,mert nem tudtam dönteni hogy ez legyen,vagy a narancsos.
A három illat közül talán ez a legkevésbé édes.
A csomagolása valóban nem a legszebb,de ez nálam nem szempont.
Jó vele fürdeni,nem szárít,szeretem a csokifelhőt ami körbevesz a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

Szombat óta birtoklom én is az egész kollekciót.
A három illat közül talán ez a legkevésbé édes.
A csomagolása valóban nem a legszebb,de ez nálam nem szempont.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid