Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2013 karácsnyi limitált kiadás

Kakaó és pisztácia illatú kézápoló

Igazi élmény a téli napokon a kakaó és narancs illatú kézápoló használata. A krém gyorsan felszívódok és intenzíven hidratálja kézbőrét. Keze puhává és finoman illatossá válik. Különleges összetevőinek köszönhetően (növényi olajok és búzavirág víz), bőre lágy és hidratált lesz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

PerfumePippi

2016. március 13.

Megvettem az adott év többi limitált kézkrémével együtt. Mint azt a tusfürdős verziónál írtam, úgy érzem, hogy YR-ék a limitált termékeikkel nem teljesítenek olyan jól. Noha nem használtam még átlagos YR-kézkrémet, ez itt nekem túl folyékony, inkább kézillatosító, mint hidratáló - noha be kell vallanom, hogy a munkahelyre vittem be, ahol klíma és átlagos SLS-es kézmosó van. Közepes, de az illata igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

sztinke

2015. április 15.

Ajándékba kaptam. Kis mennyiségben használva alig hidratál, nagyobb mennyiségnél viszont ragacsos marad a kezem tőle. :/ Az illata számomra borzasztó, mű és túl erős, de mivel ez szubjektív, arra nem vonatkozik az értékelésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

emese1989

2015. március 10.

Nem nagyon hidratál, viszont annyira finom az illata, hogy meg akarom enni a kezem mikor bekenem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

katalinmyy

2014. április 16.

Pont most fogyasztottam el egy tubussal. Az illatat imadtam :D marcipan waaa :D de annyira nem volt szamomra hidratalo, igy ha lehetne sem vennem ujra. Maradok a jol bevalt arnikasnal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

sargaeper

2013. december 13.

Kb. 2 hete szereztem be, azóta folyamatosan használom. A márka bioárnikás kézkréme a kedvencem, nála egy kicsit zsírosabbnak találom ezt a fajtát, és emiatt egy picivel lassabban szívódik fel. Nem kell tőle azt várni, hogy a nagyon száraz vagy kisebesedett kezet rendbe tegye, de egyébként a célnak megfelel a mindennapokra. Amolyan táskába dobálós, de én pont ilyet kerestem. Az illata engem inkább a marcipánra emlékeztet mint a pisztáciára, ami egyébként csak keveseknek tetszett a környezetemben, mert kicsit fanyarkás. A kakaó pedig a kollekció többi darabjához hasonlóan nem érezhető szerintem, de nekem így is bejön, a narancsos és a málnás változata kevésbé váltott ki belőlem lelkesedést :) Jó kis kézkrém, ajánlom mindenkinek aki szeretne egy gyorsan beszívódó, jó kézkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2